Туди їздити, сюди не їздити

Львівська міська рада ремонтує дороги в усіх кінцях міста

Цього тижня через ремонт перекриють або обмежать рух на низці вулиць. Серед них: частина вулиць Пасічної та Зеленої та перехрестя вул. Коновальця – Житомирська – Рудницького.
На Пасічній, на ділянці від вул. Китайської до Таджицької, вже почали підготовчі роботи. На час цих робіт дорога буде відкрита для руху транспорту, однак з певними обмеженнями. “Орієнтовно тиждень від початку робіт дорогу не закриватимемо для руху, він тільки буде обмежений, оскільки ремонтники зніматимуть старе асфальтне покриття. Далі дорогу ремонтуватимуть смугами, не закриваючи цілком рух транспорту”, – зазначив Борис Вільгуцький, представник підрядної організації “Онур”.
Згідно з планом, роботи на цій ділянці триватимуть до 1 вересня. Варто зазначити, що вул. Пасічну цього року мають відремонтувати повністю – від вул. Личаківської до Луганської. Як розповів Ігор Фалюта,
в. о. начальника управління капітального будівництва ЛМР, під час ремонту особливу увагу приділятимуть інженерним мережам у районі вул. Китайської і Таджицької. А на з’єднанні з вул. Личаківською та з вул. Тракт Глинянський планують облаштувати розв’язку та світлофорний вузол.
Натомість на вул. Зеленій, на ділянці від межі міста до вул. Сихівської, залишилось покласти останній шар асфальту. “Планували закінчити все до кінця минулого тижня. Але погода внесла свої корективи. Щоб усе закінчити, нам потрібен один день, але обов’язково без опадів. Після облаштування асфальтного покриття дорогу відкриємо для руху транспорту”, – розповів Олександр Добоні, представник підрядної організації “Онур”.
Працівники “Онуру” сподіваються, що цього тижня буде хоча б один день без дощів. І тоді вони зможуть завершити цю ділянку та почати наступну – від вул. Сихівської до Луганської. Попередньо планується, що її закриють на місяць. Протягом цього часу транспорт курсуватиме на Сихів вул. Луганською. З іншого боку об’їзд буде вул. Пасічною – Пирогівкою – Вулецькою з виїздом за місто чи на вул. Сихівську. Проїзд із вул. Зубрівської на Зелену буде закрито.
Також 31 липня у Львові на ремонт закрили перехрестя вул. Коновальця – Житомирської – Рудницького. Отож транспорт курсуватиме вул. Кн. Ольги з виїздом на Сахарова чи на В. Великого та вул. Антоновича у зворотному напрямку. Нагадаємо, відповідно до співпраці міста з ЄБРР, у Львові відновлюють дорожню інфраструктуру вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6. Роботи на цих ділянках має бути закінчено до 1 листопада цього року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8233 / 1.54MB / SQL:{query_count}