Графіки ремонту доріг знову змістилися

Вулицю Зелену закриють на ремонт у понеділок, хоча обіцяли закрити на реконструкцію цього тижня, у п’ятницю. Щодо  вул. Городоцької на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Кондукторської, то графіки її перекриття взагалі туманні

Вулицю Зелену закриють на ремонт у понеділок, хоча обіцяли закрити на реконструкцію цього тижня, у п’ятницю. Щодо  вул. Городоцької на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Кондукторської, то графіки її перекриття взагалі туманні.

 “Та у зв’язку з тим, що у суботу та неділю на Сихові відбудуться святкування з нагоди 10-річчя візиту Івана Павлі ІІ і частина пр. Червоної калини біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці буде закрита для руху транспорту, було прийнято рішення закрити на ремонт вул. Зелену з понеділка. Цією дорогою до тублікарні курсує два міські маршрути №77 та №78. Ми спільно з перевізниками розглядаємо варіанти схем об’їзду для цих маршрутів”, – пояснив Ігор Собенко, в. о. начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Як повідомив представник підрядної організації “Онур” Борис Вільгуцький, зараз там знімають старий шар асфальту і  рух транспорту обмежений. Планують, що роботи на цій ділянці триватимуть близько місяця. Далі вул. Зелену ремонтуватимуть на ділянці від вул. Сихівської до вул. Луганської.  Як поінформував Ігор Собенко, тролейбус №11 уже не курсує, а весь інший транспорт курсує по вул. Зеленій.

Також з 22-го до 29 червня буде закрита для руху транспорту вул. Городоцька на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Кондукторської. Тут зрізатимуть дерева для розширення вулиці з двох до чотирьох смуг. Потім дорогу на деякий час відкриють, поки працівники “Онуру” виконуватимуть земляні роботи. Однак під час мощення бруківки цю ділянку знову закриють орієнтовно на два місяці. Транспорт оминатиме закриту ділянку дороги так: до центру міста: вул. Виговського – Любінська – Кульпарківська, від центру міста: вул. Кульпарківська – Любінська – Виговського. Також по вул. Окружній можна буде їхати до Левандівки, а з Левандівки по вул. Кондукторській. Вул. Народна на час ремонтних робіт буде закрита. Далі роботи триватимуть на ділянці від вул. Сяйво до вул. Виговського, тут планують незначне розширення дорожнього полотна.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8106 / 1.54MB / SQL:{query_count}