Городоцьку розширять

Вулицю Городоцьку розширять із двох до чотирьох  смуг. Щоправда, лише на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Кузневича. Наразі тривають підготовчі роботи, тобто зрізка дерев, а вже зі середи до 29 червня цю ділянку для руху транспорту закриють

Вулицю Городоцьку розширять із двох до чотирьох  смуг. Щоправда, лише на ділянці від вул. Кульпарківської до вул. Кузневича. Наразі тривають підготовчі роботи, тобто зрізка дерев, а вже зі середи до 29 червня цю ділянку для руху транспорту закриють.

“Щоб розширити вулицю, доведеться зрізати дерева по правій стороні вул. Городоцької. Підрядник уже приступив до цих робіт. Це близько 400 зелених насаджень. Усі дозволи та акти на зрізування дерев у нас є. Потім тут висадимо нові дерева”, – зазначив в. о. начальника управління капітального будівництва ЛМР Ігор Фалюта.

Наразі роботи зі зняття зелених насаджень тривають без перекриття дорожнього руху, однак уже зі середи до 29 червня транспорт тут не зможе їздити. На цій ділянці планують не тільки перемостити бруківку, але відновити контактну мережу, вуличне освітлення, прокласти  водопровід та винести газопровід з-під дорожнього полотна.

“Потім ми знову на якийсь час відкриємо дорогу для руху транспорту, поки будемо виконувати земляні роботи на очищеній ділянці. Далі, приступивши до перемощення бруківки, вул. Городоцьку доведеться знову закрити для руху транспорту. Адже роботи з перемощення бруківки не дозволяють закривати дорогу по смугах. Поки важко сказати,  скільки часу точно триватимуть роботи, адже тут є досить багато комунікацій. І перемощення бруківки займає більше часу, ніж асфальтування. Орієнтуємось десь на 2 місяці”, – наголосив Олександр Добоні, представник підрядної організації “Онур”.

На час реконструкції транспорт оминатиме закриту ділянку дороги так: до центру міста вулицями Виговського – Любінською – Кульпарківською, від центру – вулицями Кульпарківською – Любінською – Виговського. Також можна буде їхати  вул. Окружною до Левандівки, а з Левандівки – вул. Кондукторською. Вул. Народна на час ремонтних робіт буде закрита. Далі роботи триватимуть на ділянці від вул. Сяйво до вул. Виговського, тут планується незначне розширення дорожнього полотна.

Загалом цього року в місті планують відремонтувати 56 кілометрів доріг. До листопада ремонтуватимуть вул. Коновальця – від кінцевої зупинки трамвая №2 – Мельника – Чупринки до вул. Київської. Стільки ж часу  триватиме ремонт на вул. Городоцькій – від церкви Ольги та Єлизавети до вул. Шевченка – та на частині вул. Личаківської. Цього тижня приблизно на місяць закриють вул. Зелену. Згодом у міськраді мають намір реконструювати вулиці  Сахарова, Сяйво, Пасічної, Героїв УПА, Антоновича, Хмельницького та проспект Свободи.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8493 / 1.55MB / SQL:{query_count}