“Заручник” ями в центрі МІСТА

Посеред проїжджої частини вул. Князя Романа несподівано провалилась бруківка. Як наслідок – у яму діаметром більш як метр потрапив легковий автомобіль

Посеред проїжджої частини вул. Князя Романа несподівано провалилась бруківка. Як наслідок – у яму діаметром більш як метр потрапив легковий автомобіль. Провал уже ліквідували, однак у міськраді не гарантують, що подібне не станеться деінде, оскільки причиною цього стало підмивання ґрунту водою, що витікала із застарілих мереж.

Як повідомила Уляна Горбата, прес-секретар ЛКП “Львівводоканал”, на вул. Кн. Романа, 34, відбулася руйнація приєднання дощоприймача до каналізаційного колектора. Внаслідок цього трапився провал на проїжджій частині дороги.

– Колектор побудований ще у 1890 р. і перебуває не в найкращому технічному стані. На жаль, під час реконструкції дороги ще у 2004 р. у міському бюджеті не знайшлося коштів на його заміну. Відтак ми нині ліквідовуємо наслідки аварії, укріплюємо тіло колектора, – зазначив головний інженер ЛМКП “Львівводоканал” Володимир Садовий

Наразі колектор укріпили, а ШРП  Галицького району заклало бруківку, однак гарантувати, що подібне не повториться, не береться ніхто. Оскільки застарілих каналізаційних мереж у Львові дуже багато, особливо це стосується центральної частини міста. А щоб знайти  приховані прориви, потрібне дороге спецобладнання, якого водоканал не має.

Варто зазначити, що керівництво Галицької райадміністрації м. Львова не вважає цей випадок прорахунками своєї роботи.

– Якби це була яма, ми дійсно мали б за це відповідати, оскільки  є балансоутримувачами дороги. Однак це був раптовий провал, який ніхто не міг передбачити. Звичайно, він стався тому, що колись під час реконструкції дороги не відремонтували мережі, однак тоді я ще не працював у рай­адмінстрації і сказати, як і хто її приймав в  експлуатацію, не можу, – зазначив Ярослав Сеньків, заступник голови Галицької РА.

При цьому додав, що власник автомобіля, який потрапив у провал, жодних претензій РА поки що не висловлював, але якщо вони будуть, це питання вирішуватиме суд.

Нагадаємо, це вже не перший випадок раптових провалів дороги у Львові. У березні 2009 року легковий автомобіль провалився у п’ятиметрову яму на перехресті вулиць Щепкіна та Лепкого.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7851 / 1.54MB / SQL:{query_count}