Жінка впала разом з балконом

У центрі Львова жінка впала з другого поверху через аварійний балкон. У результаті вона зламала ногу. За твердженням медиків, зараз її стан стабільний

У центрі Львова жінка впала з другого поверху через аварійний балкон. У результаті вона зламала ногу. За твердженням медиків, зараз її стан стабільний. Чиновники ратуші запевняють, що жінці повністю відшкодують витрати на лікування. Горе-балкон, рапортують посадовці, вже відремонтували.

Як повідомили в управлінні надзвичайних ситуацій м. Львова, в середу, на вул. Ак. Колесси, 9, на другому поверсі провалився внутрішній балкон, на якому саме стояла жінка. Її відразу госпіталізували у 8-му клінічну лікарню. За словами Василя Обаранця, головного лікаря 8-ї міської клінічної лікарні, у потерпілої перелом великої гомілкової кістки ноги: “Жінці наклали гіпс і перевели з реанімації у травматологію. У лікарні вона пробуде до двох тижнів”.

За словами Ірини Маруняк, голови Галицької РА, керівництво  ЛКП “Цитадель-центр”, яке обслуговує цей будинок, вже домовилося з родичами про фінансову компенсацію.

– Ми обов’язково відшкодуємо всі витрати за лікування та реабілітацію жінки. Там дійсно був трухлявий дерев’яний балкон, який потребував нагального ремонту. Ба більше, його мали ремонтувати вже у березні, однак, на жаль, стався цей прикрий випадок, – зазначила чиновниця.

При цьому додала, що у Галицькому районі є багато балконів, які потребують нагальної реконструкції, однак за останні роки кошти на це вділяють не в повній мірі.

– Минулого року ми відремонтували 38 балконів. На це виділили 1 млн грн з міського бюджету. Цього року майже така ж сума на 42 балкони, серед них і дерев’яні. Поточні ремонти здійснюють також і ЛКП. Натомість, у нас є дуже багато балконів на пам’ятках архітектури, і на їх реставрацію потрібні дуже великі кошти, які місто не може забезпечити. А з держбюджету за останні два роки на це не надійшло ні копійки, – резюмувала Ірина Маруняк.

Варто зазначити, що, за статистикою 2009 року, у Львові потребувало реконструкції понад тисячу балконів. Найгірша ситуація у Галицькому та Франківському районах. Міськрада навіть ухвалила відповідну програму, щоб до 2014 року відремонтувати всі балкони, які цього потребують. На той час її фінансування окреслювали у розмірі 47 млн грн. Натомість, протягом 2009 – 2010 років на ремонти балконів виділяли не більше мільйона гривень.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9136 / 1.54MB / SQL:{query_count}