Розбір польотів від губернатора Львівщини

Очільник області критикує роботу податківців

Очільник області критикує роботу податківців

Колегія Львівської облдержадміністрації, яка зазвичай була нудним і нецікавим засіданням, цього четверга здивувала динамічністю, кількістю та гостротою заяв від перших осіб краю. Загалом позитиву на колегії прозвучало мало.

Передусім губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк насварив голову ДПА області Віталія Пекарчука за те, що податкова недовиконала план надходжень до держбюджету в 2010-му майже 500 млн грн, а до місцевих бюджетів недоодержано 130 млн грн. Очільник області таку ситуацію назвав серйозним недоопрацюванням податківців. “Коли ми нині вимагаємо з держбюджету гроші на об’єкти соціально-культурної сфери, на дороги, лунає: “А чому ваша податкова не забезпечила надходжень? Це дуже серйозний негатив!” – наголосив Цимбалюк. “Сподіваюсь, зробите все, щоб плани виконувались. Якщо ні, буду вимагати кадрові зміни в ДПА області. Ваша доля у ваших руках”, – звернувся до Віталія Пекарчука голова Львівської ОДА.

Незадоволений губернатор і тим, як податкова працює з підприємцями.

“Коли сьогодні працюємо, як пожежна команда, а ДПА області накладає штрафні санкції на підприємство, річний оборот якого 1 млн грн, а штраф – понад 5-6 млн грн, – це свідчить про те, що ми спеціально гробимо це підприємство. Не всі керівники можуть підняти це на рівень обласної влади, більшість або згортає виробництво, або йде в тінь. Це недержавна позиція! Обласна ДПА в нових податкових умовах ще не адаптувала свою роботу для сприяння малому і середньому бізнесу”, – сказав Михайло Цимбалюк.

Окрім податкової, темою колегії була підготовка області до весняно-польових робіт, де також особливих здобутків немає. За словами заступника губернатора Івана Стефанишина, Львівщині на посівну бракує 100 млн грн. А в окремих районах області, зокрема в Миколаївському, Мостиському, Старосамбірському, Стрийському та Яворівському, є ризик зриву весняно-польових робіт. Чиновник також спрогнозував, які зернові цьогоріч стануть дефіцитними. “Нині є проблема зі житом. Тієї кількості жита, яку посіяли в області і в Україні загалом, не вистачить на 2011 рік. Сьогодні треба ці площі взяти під контроль, щоб зібрати максимальний урожай. Також є проб­лема з вівсом у гірських районах”, – сказав Стефанишин.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8826 / 1.54MB / SQL:{query_count}