Львівська Шевченкіана

Учора в стінах Львів­сь­кого палацу мистецтв відкрили виставку “Шевченко в графіці”

Учора в стінах Львів­сь­кого палацу мистецтв відкрили виставку “Шевченко в графіці”. Цією акцією у день народження Кобзаря Музей Тараса Шевченка, який функціонує у межах ЛПМ, розпочав низку масштабних імпрез у рамках підготовки до 200-ліття від дня народження видатного українця.

Експозиція Шевченкіани не обмежилася стінами виставкового комплексу – її відкрили також у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької.

Уже в п’ятницю в Музеї Т.Шевченка Палацу мистецтв відбудеться практичний семінар для молодих учителів української мови та літератури Львова “Сучасний підхід до викладання творчості Т.Шевченка. Урок у музеї”. Незвичне заняття розпочнеться о 15 год.

Особливою подією у цьо­горічних музейних святкуваннях обіцяє стати шевченківський вечір “На прощу до Тараса” в суботу, 12 березня, о 18 год. Спеціально для участі у цій імпрезі запрошені українці Словаччини, розповіла “Пошті” Зеновія Філіпчук, науковий працівник Музею Тараса Шевченка, вчитель української мови та літератури.

Наступний тиждень розпочнеться виставкою графіки “Шевченкіана Івана Крислача”. Також 16 та 17 березня у ЛНУ ім. Франка та НУ “Львівська політехніка” відбудуться презентації збірника Міжнародної науково-практичної конференції “Тарас Шевченко та кобзарство”.

27 березня у конференц-залі Львівського палацу мистецтв пройде літературно-мистецька дискусія “Помер, щоб воскреснути...”, а також експериментально-творча лабораторія Шевченкіани “Художники малюють під звуки бандури...”. Завершаться Шевченківські дні 14 квітня виставкою до 85-річчя Олексія Нирка, популяризатора творчості Т.Шевченка в Криму.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8277 / 1.53MB / SQL:{query_count}