Шоу для мільйонів

Руслана в ексклюзивному інтерв'ю "Пошті"  про шоу в рідному місті, його вдячних  мешканців  і невдячних можновладців

Руслана в ексклюзивному інтерв'ю "Пошті" про шоу в рідному місті, його вдячних  мешканців  і невдячних можновладців

 

obriy.pib.com.ua
ruslana.jpg

Минулої суботи тисячі львів'ян стали глядачами гран­діозного шоу Руслани. Саме в своєму рідному місті співачка вирішила показати його вперше, саме звідси стартувала у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "Амазонка". Видовище, що за ефектністю не поступалося, а можливо й перевершило шоу до 750-ліття, виявилося цікавим як складними технічними ефектами, більшість із яких застосували в Україні, мабуть, уперше, так і театралізованою концепцією, сценічною та стихійною водночас. Тож "Пошта" першою вирішила поцікавитися у самої "винуватиці" свята про її враження, так би мовити, зі сцени, від шоу у Львові:

- Найголовніше, що Львову було потрібне дороге шоу. І це трапилося, прецедент відбувся. Думаю, попит на це шоу був очевидним, це засвідчила насамперед та кількість людей, котрі на нього прийшли. Не пригадую, щоб на концерти open air у місті був такий ажіотаж - востаннє хіба що на відзначенні 750-ліття Львова під час шоу Герта Гофа чи концерту Бреговича. Зацікавлення тим, що ми робимо, очевидне. І це не дивно: я вважаю, що шоу, яке зробила Ірина Мазур, яке мені, звичайно ж, допомагали продюсувати Сашко Ксенофонтов та американські продюсери - фірма "Egoworks Music", де я записувала й сам альбом - європейського рівня. Рівень і альбому, і шоу гідний того, щоб показувати його всьому світу.

- Не дивно, що першим містом, де ви вирішили показати нове шоу, виявився Львів. Чи був і він вдячним вам за такий вибір?

- Невже ви самі цього не чули? Я таких децибелів вдячності у Львові, наприклад, не пам'ятаю. Хоч дала вже тут, певно, з мільйон концертів, але з певністю можу сказати - цей був одними із найкращих. Та якщо місцева публіка справді продемонструвала свою особливу вдячність, захоплення, то на рівні офіційної влади міста ми, на жаль, зіткнулися лише із невдячністю. Нам просто виставили рахунок. Не хотілося б особливо "розпинатися" з цього питання. Скажемо так - місто нас не підтримало. І крапка.

- Після всеукраїнського туру чи побачать це саме шоу й у Пекіні?

- Наразі, вже завтра (тобто 15 липня - розмова відбувалася в понеділок. - "Пошта") це шоу побачать у Вітебську, його трансляція охопить три країни. Нагадаю, що вже п'ять країн це шоу побачили.  Прем'єра фрагменту відбувалася в Баку, де шоу стартувало. Фрагмент демонстрували у Відні під час Форуму з проблем боротьби з торгівлею людьми; фрагмент - у Софії (Болгарія) під час прямого ефіру; ще фрагмент - у Каннах під час світового еконо­мічного форуму. Двічі побачила фрагменти концерту Сербія - під час одного із найбі­льших музичних фестивалів та безпосередньо в рамках відкриття цьогорічного конкурсу Євробачення, коли його побачило до 40 тис. осіб. До речі, це також можна назвати проявом великого зацікавлення до нас, адже було відомо наперед, що саме в Сербії відбудеться прем'єра нашого шоу. Повністю шоу вже транслював у прямому ефірі зі Стамбула найбільший телеканал Туреччини. Це видовище на мій день народження побачила також і Румунія - 24 травня збіглося із днем міста Бухареста, і святкувала я його саме там на запрошення мера румунської столиці. Фрагментарно демонстрували шоу також у багатьох інших країнах світу.

Вперше ж повну версію шоу побачили саме у Львові. А потім - у Вітебську, звідки його транслювали РТР та УТ-1. Наступні концерти відбудуться в рамках туру в Україні (в Маріуполі, Івано-Франківську, Одесі, Сімферополі, Дніпропетровську та Запоріжжі. - "Пошта"), в Пекіні... І не лише в Пекіні. Вже найближчим часом це шоу побачать ще в багатьох країнах.

- Ви згадали "Євробачення"... Нещодавній конкурс EBU знову змусив багатьох експертів відзначити, що рівень неухильно падає. Як оцінюєте його ви?

- Можу сказати, що скільки би не мудрували експерти, які б оцінки не давали - інтерес до "Євробачення" лише зростає. Трішки прикро, що разом із здоровим ажіотажем довкола конкурсу зростає і рівень його прихованого політичного забарвлення. А от цього бути не повинно. Власне цьогорічний конкурс створив атмосферу політичної скандальності, це засмучує найдужче. Адже "Євробачення" передовсім - це свято музики.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8365 / 1.57MB / SQL:{query_count}