Де помер Пушкін?

Рсійським музейним працівникам вдалося знайти диван, на якому віддав Богу душу Алєксандр Пушкін. Судмедекспертиза беззаперечно встановила, що кров, яка залишилася на дивані з музею-квартири на Мойці, дійсно належить великому поету.

Рсійським музейним працівникам вдалося знайти диван, на якому віддав Богу душу Алєксандр Пушкін. Судмедекспертиза беззаперечно встановила, що кров, яка залишилася на дивані з музею-квартири на Мойці, дійсно належить великому поету. Фахівці порівняли пляму крові на дивані з кров'ю на жилеті Пушкіна, що був на ньому під час дуелі з Дантесом, - було встановлено, що їхні групи збігаються. Крім того, експерти з'ясували, що пасма волосся, які зберігаються в музеї-квартирі Пушкіна на Мойці, мають ті ж морфологічні ознаки, що й кров. Були застосовані й інші методи дослідження. Виявилося, що місце розташування плями крові точнісінько відповідає характеру поранення поета. "Ми знайшли в себе лікаря, який повністю відповідає віку та статурі Пушкіна, поклали його на аналогічний диван, що дозволило нам дійти подібного висновку", - розповів про доволі оригінальний метод дослідження заступник начальника бюро судмедекспертизи Ленінградської області Юрій Молін.

Цікаво, що диван, на якому помер поет, уже понад 70 років зберігається в його музеї-квартирі: в 1937 році його передали туди зі сховищ Державного Ермітажу. Однак те, що диван дійсно належав родині Пушкіних, довгий час залишалося під питанням.

Конференція, на якій були повідомлені результати досліджень ленінградських судмедекспертів, відбулася учора, 8 лютого, акурат у річницю дуелі між Пушкіним і Дантесом. Важко поранений поет помер 10 лютого за новим стилем.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8309 / 1.53MB / SQL:{query_count}