Клавіша, струна і… пензлик

Роман Коляда презентував у Львові свій другий альбом

Роман Коляда презентував у Львові свій другий альбом

У четвер, 22 жовтня, у Пороховій вежі Роман Коляда, київський композитор, презентував свій новий альбом "Танець любові та розлуки". Новацією концерту стало виконання п'єс не тільки на фортепіано, як у попередньому альбомі, а й за участі Віктора Криська, скрипаля та альтиста. Останній, до слова, грав у класичному складі "Акваріума", брав участь у роботі над диском і програмою "Чорний пес Петербург" гурту "ДДТ". Несподіванкою для самого автора музики стали картини Ольги Опанащук, яка після прослуховування музики Коляди почала візуалізувати його композиції на полотні. Виставку її робіт і досі можна подивитися на другому поверсі Порохової вежі.

- Я зажди влипаю в якісь історії. Сьогодні мій казус у тому, що я почала малювати під музику Романа, а тільки опісля з ним познайомилася. Це моє бачення того, що він виливає у музику, - розповіла Ольга Опанащук.

На вечорі прозвучали композиції з попередніх альбомів та п'єси, яких ще немає у записі: "Краплі дощу", "Передчуття весни" та "Шатл". Одна з пісень останнього альбому присвячена Моніці Белучі. За словами самого автора, його вразила французька стрічка "Квартира", в якій Моніка грає разом із Венсаном Касселем і ще цілим товариством зіркових акторів. Акторка створила надзвичайно зворушливий, навіть трагічний образ, тому після перегляду й народилася п'єса, яку навіть не доводилося переробляти чи дописувати. Презентація п'єс у Львові стала доброю традицією композитора, минулого року свій альбом "Погляд у небо" він теж демонстрував львів'янам. Далі музикант відвідає Рівне та Луцьк.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8093 / 1.53MB / SQL:{query_count}