Час вірити в дива

Соломія Чубай запрошує на благодійний концерт

Українська співачка Соломія Чубай виступить 3 грудня о 18.00 у FEST republic (вул. Старознесенська, 24-26) з благодійним концертом «Час вірити в дива». Понад сім років вона популяризує концепцію відповідального батьківства та створює унікальний музичний продукт, в основну якого покладена ідея відтворення оригінальних колискових на слова українських поетів. Кожна композиція з альбомів проєкту «Колискові для Олекси» наповнює серця слухачів теплом та любов’ю. А кожен концерт стає казковою мандрівкою у дивосвіти іншої планети Земля, де панує спокій і затишок, живе натхнення і віра, де не існує кривди і страху, де кожен відчуває безпеку, довіру, а також злагоду із самим собою, зі своєю «внутрішньою дитиною», зі своєю родиною.
Напередодні свята Миколая, коли ми гуртом співаємо пісню або ж танцюємо, нам байдуже, чи поряд людина з інвалідністю, чи дитина-біженець, чи пересічний львів’янин – українська колискова об’єднує всіх! Цей концерт для того, щоб серденька батьків і дітей наповнювалися радістю та вірою в перемогу Світла над темрявою.
«Ми даруємо свято, яке врятує нас від війни, яке на певний час відволіче і дасть можливість забути про весь біль, страх і тривоги, які ми відчуваємо. Нам усім потрібен прихисток. Його можна здобути лише в спогадах з мирного життя. Свято Миколая та Різдво – це про тепло, любов, мандаринки, подарунки, обійми, радість і добро… тому ми всім серцем на концерті хочемо створити віру в дива», – коментує Соломія Чубай.
У межах благодійного концерту відбудеться збір коштів на потреби соціального фонду проєкту «Колискові для Олекси» для подальшої підтримки сімей дітей із аутизмом та особливостями розвитку, якими опікується команда ініціативи. Зокрема, в гостей буде нагода підтримати акцію, придбавши крафтові набори прикрас-іграшок, спеціально розроблені львівською майстернею «Зробив Тато» до дня Святого Миколая у співпраці з Соломією Чубай.
Музичне диво на сцені творитимуть співачка Соломія Чубай, гурти Rockoko (Михайло Романишин – скрипка, Володимир Котляров – віолончель) і Jalapita (Олександр Главацький – гітара, Юрій Романів – фортепіано, Андрій Коник – бас-гітара, Сергій Тучапець – ударні), дитячий хор і театр «Школа мистецтв вільних і небайдужих» під керівництвом Олега Онещака, а також діти, які завітають на концерт. Спеціальною гостею заходу стане відома львівська мисткиня, іконописиця та громадська діячка Іванка Димид, яка створюватиме під час концерту малюнки з дітками з «Іванчиної майстерні», котрі стануть основою візуального супроводу програми.
Проєкт «Колискові для Олекси» є комплексною інклюзивною музично-терапевтичною ініціативою, започаткованою українською співачкою Соломією Чубай у 2016 році. Унікальність проєкту полягає в тому, що він базується на реальній історії та досвіді сім’ї співачки, де народився хлопчик із аутизмом. Це проєкт про дітей і для дітей, який привертає увагу до проблем дітей з особливостями розвитку та воліє змінити ставлення до їхньої «іншості» в українському суспільстві. Первинна місія проєкту – популяризація толерантного ставлення до людей із РАС, актуальна місія проєкту – ментальне відновлення українських родин від пережиття травматичних подій унаслідок війни в Україні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8408 / 1.55MB / SQL:{query_count}