Ґеник Равський продає акварелі, щоби придбати дрони

Shum Art Gallery проводить аукціон задля допомоги 103-ій бригаді ТрО, в якій воює художник

Львівська Shum Art Gallery проводить онлайн-аукціон 29 акварелей художника Євгена Равського. Мета аукціону – зібрати 400 тисяч гривень для закупівлі 20 FPV дронів 103-ій окремій бригаді Сил територіальної оборони Збройних сил України, щоби ще ефективніше нищити ворога на передовій.
Не всі мають можливість бачити війну на власні очі. Але кожен, хто її бачив, не забуде цього ніколи. Львівський художник Ґеник Равський спостерігав за війною з 2014 року, а в 2022-му разом із сотнями добровольців вступив до лав 103-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. Роботи Євгена зберігаються в приватних колекціях різних країн світу, є в збірках Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького та Музею сучасного образотворчого мистецтва. А тепер він люб’язно надав свої акварелі, щоб допомогти рідній бригаді. 
Аукціон доступний за посиланням.
Окрім аукціону на підтримку збору відбудеться низка подій за участі відомих людей, під час яких ви зможете наживо побачити роботи майстра або придбати їх. Наприклад, у п’ятницю, 3 листопада в Shum Art Gallery (пл. Старий Ринок, 7) відбудеться зустріч «Простори Равського». Науковець, кінознавець, директор Центру Шептицького, військовослужбовець 103-ої бригади ТрО, радник з науки та культури ректора УКУ Олег Яськів, культуролог, мистецтвознавець, доцент кафедри культурології Гуманітарного факультету УКУ Богдан Шумилович і галерист, засновник галерей Iconart Contemporary Sacred Art Gallery та Shum Art Gallery Костянтин Шумський поспілкуються з художником про його творчість. «Я пробую розказати про вже сказане, але по-іншому. Я шукав свою мову, розказував так, щоб це було нашим часом. Хотілося показати це все нашим часом – відхилити завісу, якими були ті герої», – пояснив Ґеник Равський у розмові з Борисом Філоненком. 
Ви зможете зануритися в простори митця – побачити ті місця у Львові, які йому важливі, які вплинули на його творчість. З допомогою відео-історії, в якій художник постає частиною міста, а місто і простір постають важливим аспектом творчості художника, гості події помандрують у недалеке минуле. «Головними учасниками боїв, перемовин, закликів та розпачів на полотнах Равського стають львівські митці в джинсах, а місцем дії – рідна вулиця Вірменська, зображена як арена театру бойових дій з пишними червоними завісами», – мовиться у згаданому інтерв’ю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8727 / 1.54MB / SQL:{query_count}