30 Lviv BookForum презентував програму

Із 4 по 8 жовтня у Львові триватиме літературний фестиваль та книжковий ярмарок

Цього року 30-й Lviv BookForum запрошує долучитися наживо у Львові чи онлайн на сайті bookforum.ua диджитал-партнера фестивалю – Hay Festival (Велика Британія). Що ж відбуватиметься на основній локації, тобто в Пороховій вежі, яка цього року об’єднана фокусною темою «Перепис майбутнього», розповідає «Львівська Пошта».
Вхід на усі події фестивалю та ярмарок вільний. Дискусійна платформа налічує понад 20 тем. Георгій Господинов (Болгарія), Вілем Блекерс (Велика Британія), Кетрін Янгер (Австрія), Остап Сливинський говоритимуть на тему «Пам’ятаючи шлях до майбутнього». «Війну як крах цивілізації: чи буде щастя після війни?» обговорять Вахтанґ Кебуладзе, Славенка Дракулич (Хорватія), Енн Епплбом (США), Максим Яковлєв, Тетяна Огаркова. Над темою «Розробляючи план Маршалла для України: чому перемога України піде на користь усім» розмірковуватимуть Бернар-Анрі Леві (Франція), Тімоті Ґартон Еш (Велика Британія), Севгіль Мусаєва, Олександра Матвійчук, Крістіна Бердинських. На тему «Свобода думки та індоктринація» говоритимуть Ян Ґарнер (Канада), Ярослава Барб’єрі (Італія), Джанін ді Джованні (США) і Пітер Померанцев (Велика Британія).
На вас чекатимуть чотири літературні розмови: зустріч романістів Андрія Куркова та Джонатана Франзена (США); автор графічних романів Арт Шпігельман розмовлятиме з письменником і військовим Олександром Михедом; британський письменник Джонатан Страуд говоритиме з фантастом Володимиром Арєнєвим; боснійський письменник Озрен Кебо та поетеса Катерина Калитко шукатимуть схожості та відмінності між війною на Балканах і війною росії проти України.
У програмі також будуть партнерські дискусії. На тему «В сім’ї вольній, новій… Як ми творимо близькість в умовах війни» у партнерстві з «Радіо Культура» говоритимуть Ірина Цілик, Олена Гусейнова, Джанін ді Джованні, Юрко Прохасько. Дискусію під назвою «Як нас змінив Майдан. Розмова про 10 років боротьби» у партнерстві з «Еспресо» провадитимуть Віталій Портников, Катерина Калитко, Антін Борковський, Олександр Михед. «Як російський напад на Україну змінює наш погляд на колоніалізм і деколонізацію?» у партнерстві з «Українською правдою» дискутуватимуть Панкадж Місхра (Індія), Алан Расбриджер (Велика Британія), Володимир Єрмоленко, Севгіль Мусаєва.
Відбудеться церемонія нагородження лауреатів премії «Зустріч» у партнерстві з канадською недержавною організацією «Українсько-Єврейська Зустріч», яку проведуть Олена Стяжкіна, Ольга Муха, Наталія Федущак (Канада), Оксана Форостина
7 жовтня, у суботу, традиційно відбудеться Ніч поезії та музики, в якій візьмуть участь Світлана Поваляєва, Ярина Чорногуз, Павло Вишебаба, Остап Сливинський, Галина Крук, Олена Гусейнова, Катерина Міхаліцина, «Пиріг і Батіг», поетичний гурт «Landschaft» за участі Григорія Семенчука та німецької поетеси Ульріке Альмут Сандіг. Місце проведення – Нижній зал Театру ляльок (пл. Данила Галицького, 1) 
Відбудуться події, присвячені вшануванню пам’яті та творчості загиблих від російської загарбницької війни українських письменників Вікторії Амеліної та Володимира Вакуленка.
Відвідати фестиваль запрошує американська історикиня та письменниця Енн Епплбом: «Вторгнення росії в Україну – це напад на демократію і саму свободу. Ми маємо бути солідарними з українцями, повинні почути їхні історії та ділитися ними. Ми маємо прислухатися до минулого. Lviv BookForum у партнерстві з Hay Festival пропонує простір для розмов про війну в усіх її проявах. Долучайтеся!»
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8849 / 1.55MB / SQL:{query_count}