Соледар «до» і «після» та надія на краще

Львів’ян і гостей міста запрошують відвідати виставку світлин і концерт у Палаці Гната Хоткевича

Палац Гната Хоткевича запрошує 17 серпня о 18:00 на відкриття виставки «Соледар. Сіль. Війна». Експозиція складається з 57 фотографій, на яких зображений Соледар до та після повномасштабного вторгнення. Її можна буде оглянути до 31 серпня.
Перша частина виставки присвячена мирному Соледару. На світлинах фотографа Олександра Пархоменка зображені потужності підприємства «Артемсіль», підземелля соляних шахт, процес видобутку солі, а також макросвітлини кристалів солі. 
У другій частині виставки представлені світлини Ірини Рибакової з уже зруйнованого війною міста. Портрети українських військовиків – оборонців Соледара, артилерійські залпи під час бою, зруйновані росіянами будинки... Чимало світлин Ірина Рибакова знімала в перервах між обстрілами, коли можна було хоч ненадовго вийти з укриття.
Виставка «Соледар. Сіль. Війна» – це історія невеличкого, раніше квітучого міста, куди дотягнувся «русскій мір», а також історія про захисників, які віддають свої життя за те, щоб уся наша країна не перетворилася на Соледар, Мар’їнку, Бахмут, Маріуполь.
Ті, що прийдуть на відкриття виставки, зможуть долучитися до кураторської екскурсії експозицією від Олександра Мовчана, заступника генерального директора Донецького обласного краєзнавчого музею.
А в неділю, 20 серпня, о 18:00 в Палаці Гната Хоткевича концерт дасть львівський інді-гурт «Три кроки в ніч». Цей експериментальний проєкт працює на межі стилів і жанрів. Народні та класичні інструменти, етнічна мелодика, джаз і рок створюють оригінальне звучання. Артисти продовжують традицію співаної поезії, популяризуючи тексти українських сучасників і класиків.
«Три кроки в ніч» вражають і кількістю інструментів на сцені, і тим, як доречно митці поєднують звук та слово. Серед учасників гурту не просто професійні музиканти, а й літературознавці, тому кожен трек – концептуально цілісна композиція.
Пора надвечір’я, коли тіні речей довшають, а обриси стають плинними. Ліричність і ностальгія за моментами щастя, трагічність невідворотного і надія на краще. В таку атмосферу занурює музика гурту, аби, врешті, сказати: все переболить, і після ночі буде день, а після дня – ніч. І будуть три кроки в неї.
«Три кроки в ніч» утворились у 2013 році. За весь час гурт пережив вихід чотирьох альбомів, синглу та live-запису ювілейного концерту, карантин, мистецькі пошуки, зміну учасників. За три місяці після повномасштабного вторгнення росії в Україну група повернулася до роботи в оновленому складі.
У неділю 10 років наживо святкуватимуть: Марічка Кошелінська-Мартинюк (спів, бандура, фортепіано, мандоліна), Віктор Мартинюк (джембе, друкарська машинка та інша перкусія, голос), Данило Ільницький (англійський ріжок, гобой, кларнет, сопілки, блокфлейти, дрібна перкусія, голос), Назар Данчишин (басгітара, електрогітара).
Вартість квитків на концерт – 200 грн. Квитки можна придбати за посиланням: secure.wayforpay.com/payment/trykrok
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8440 / 1.55MB / SQL:{query_count}