«Фіолет» кличе на святкування Дня прапора

За тиждень на терасі !FESTrepublic гурт дасть концерт. Яким він буде та чим, окрім музики, зараз зайнятий фронтмен Сергій Мартинюк, розповідає «Львівська Пошта»

Гурт «Фіолет» запрошує 23 серпня о 19:30 на концерт у Львові. Подія, яку організовує VINIL Concert agency, відбудеться на терасі !FESTrepublic на підтримку масштабного збору від Волонтерського штабу АНГАР на 10 мільйонів гривень для ЗСУ. 
Ця локація вже полюбилася багатьом музичним шанувальникам своєю атмосферністю та неймовірними краєвидами вечірнього літнього неба. Це вже не перший виступ гурту такого формату у Львові: минулі фантастичні вечори просто неба мали неабияку популярність та збирали сотні слухачів. Цього разу напередодні Дня Незалежності України «Фіолет» обіцяє яскравий виступ у повному складі з новими хітами, які надихнуть на перемогу та подарують романтичні почуття, щоб цей вечір запам’ятався надовго.
«Нагадую про наші серпневі концерти у Львові та Києві, «сольники» у форматі опенейрів. Цього разу – з підтримкою зборів друзів із Волонтерського штабу АНГАР та крутезними лотами від наших захисників, які ми радо зааукціонимо на концертах. 
Зіграємо все (ну майже все) найкраще, нове, неочікуване і трохи гостьове. Обіцяю свої наймоцніші обіймахи опісля», – запрошує фронтмен гурту Сергій Мартинюк.
Квитки на подію можна придбати за посиланням: vinil.agency/events/fiolet-started-on-08-23-2023
Окрім концертної діяльності, Сергій Мартинюк займається літературною. Днями він презентував обкладинку нового творіння, яке вийде друком у видавництві «Наш формат». Новий роман називатиметься «Кушмарджак». Назва – глибоко особиста, а від того дуже символічна і суттєва.
«Слова «кушмарджак» ви не знайдете в жодному словнику, але ідея роману народилася саме з нього – імені вигаданої мною колись міфічної почвари, яка легко вписується в химерний міський фольклор типового українського містечка. Від моменту, коли я почав вибудовувати ідею та сюжет майбутньої історії, до прочитання рукопису ридерами і моїх останніх правок минуло майже два роки. Щойно я зрозумів, ким будуть мої головні герої, один із яких – ветеран українсько-російської війни і «добробатівець», що пройшов Іловайськ – планована сімейна драма про руйнацію шлюбу перетворилася на птср-трилер. Тут персонажі в декораціях вигаданого містечка на київському Поліссі поборюють травми минулого, множачи щораз нові травматичні досвіди, – пояснює автор. – Вперше під час роботи над книгою я звертався по допомогу до експертів з різних сфер: військових, айтівців, психологів і колег по письменницькому цеху. Вперше ситуативно у мене дрижали руки, коли я дописував роман. Зрештою, це наразі найскладніший і водночас найцікавіший мій літературний досвід».
Ставте нагадування про початок передпродажу за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8338 / 1.54MB / SQL:{query_count}