«Оселя» запрошує на ювілей

10 і 11 червня у Винниках спільнота взаємодопомоги відзначатиме 20-річчя

На початку 2023 року «Емаус – Оселя» відкрила у Винниках центр підтримки людей, які втратили дім, імені Олесі Саноцької. 10 і 11 червня члени спільноти запрошують всіх небайдужих у гості до нового Центру підтримки на святкування 20-ліття, щоб набутися разом, подякувати одне одному за підтримку в скруті та радості.
У «Оселі» за 20 років діяльності відбулося й народилося багато різних проєктів: майстерня, благодійні крамниці, сортувальня, журнал, виставки, події, кінофільми і книжки. Разом вони утворюють велику екосистему турботи про тих, що опинилися в скруті. Тож відзначення ювілею буде наповнене інтерактивними заходами для дітей і дорослих, стане нагодою познайомитися ближче одне з одним та з оселянами. А завдяки радіо Skovoroda ви зможете приєднатися і почути настрій дня народження «Оселі» навіть на відстані у розмовах з гостями, друзями і компаньйонами спільноти. Вестимуть прямий ефір Григорій Семенчук та Євгенія Нестерович.
В суботу у Винниках відбудеться презентація спеціального святкового випуску журналу «Просто Неба» від Сашка Горонді та Григорія Семенчука, виїзне засідання Клубу любителів галицької кухні, на якому разом із художником та другом «Оселі» Олесем Дзиндрою бограч варитимуть компаньйони, котрі готують їжу для оселян та безпритульних людей Львова. Також тут триватиме гаражний розпродаж речей із колекцій благодійних крамничок «Оселі», майстер-клас із виготовлення органайзерів з підручних матеріалів, створення стильних образів разом із Ларисою Гуменник та Мартою Стрілецькою і знимкування у святковій фотозоні запрошеними фотографами. 
У неділю на польовій кухні готуватимуть український борщ. Колекціонерка вінтажних аксесуарів Євгенія Кабарівська допоможе підібрати святковий образ для фото. Художниця і дизайнерка Ольга Стеблак проведе майстерку. Креативна школа What If вестиме дитячу програму. 
В суботу і неділю не пропустіть екскурсій на сортувальню, в будинок спільноти та майстерню «Оселі», зареєструвавшись за посиланням: surl.li/hngci. А о 18.00 – розіграш благодійної лотереї.
У Центрі підтримки гості зможуть оглянути виставки робіт компаньйонів «Оселі», «Без Ознак Мистецького Життя» Ростислава Шпука і Oselyata Робін Аліши Клеменс і Лізи Вейди.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9632 / 1.54MB / SQL:{query_count}