Джазовий вікенд у місті Лева

29 і 30 квітня у нашому місті триватимуть Lviv Jazz Days 2023

Найбільша джазова подія цієї весни відбудеться у Львові 29 та 30 квітня. Усіх поціновувачів цього музичного стилю VINIL Concert Agency запрошує на Lviv Jazz Days 2023. У програмі добірний джаз у виконанні відомих українських музикантів.
30 квітня всі джазомани світу відзначають Міжнародний день джазу, започаткований ЮНЕСКО. Цей день об’єднує музикантів та фанатів цього музичного стилю. Святкують його з 2011 року. Джаз є не лише музикою, а й певним способом життя.
Львів як найбільш джазове місто України традиційно долучається до святкування. Впродовж двох днів, 29 та 30 квітня, кращі джазові виконавці України даруватимуть виняткову музику та блискучу живу гру всім поціновувачам джазового мистецтва.
29 квітня о 15.00 у Львівському фаховому музичному коледжі ім. С. Людкевича розпочнеться Jazz jam day. Цього ж дня о 19.00 у «Дзизі» стартує великий джем-сейшн з топовими музикантами України, вхід на який буде безкоштовним. Джазові події також відбудуться ще в трьох львівських локаціях.
Особливу програму готують на концерт 30 квітня о 18.00 у Львівській національній філармонії. Джазовий марафон розпочне Lyudkevych Symphony Orchestra знаменитою «Рапсодією в стилі блюз», яка ось уже майже 100 років залишається одним із найпопулярніших творів на перетині класики й джазу. Продовжить марафон найстаріший у Львові джазовий колектив – Dixieland Band Medicus. Окремою частиною концертної програми стане проєкт «Академії джазу». Участь у ньому візьмуть легендарний український джазмен Ігор Закус разом зі студентами і резидентами Київської муніципальної академії музики ім. Р. Глієра. Ще одним учасником буде Usein Bekirov Jazz Project, номінований на премію «Греммі», який виступить у супроводі музикантів-викладачів кафедри джазу та популярної музики Львівської музичної академії імені М. Лисенка, а також біг-бенд академії Lviv Jazz Orchestra.
Також на Lviv Jazz Days 2023 виступить відомий український ретро-бенд FIJI, музиканти якого зіграють імпровізації на теми українських пісень. Окрім того, для джазоманів готують чимало сюрпризів. Серед яких нагородження та спільний виступ із переможцями першого відкритого вокального конкурсу «Спів in Lviv».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9166 / 1.53MB / SQL:{query_count}