Поезія і дива на підтримку наших воїнів

Бібліотека на Ринку готує алхімічно-поетичну вечірку, покликану зібрати кошти для 80-ої окремої десантно-штурмової бригади

Цієї неділі, 30 квітня, для львів’ян і гостей міста підготували особливу вечірню подію – алхімічно-поетичну вечірку «У ліжку з відьмами. Ніч поезії та див». Вона розпочнеться о 20.00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука (пл. Ринок, 9). Долучитись до події можна завдяки пожертві на суму від 200 гривень.
«Запрошуємо вас до ліжка… з відьмами. Так, це пастка. Всі жінки – відьми, а хто не відьма, то лише вдало це приховує. Тільки сучасні відьми замість заклинань пишуть вірші. І знають більше, аніж дозволено. Тож 30 квітня у Бібліотеці на Ринку у Львові відбудеться алхімічно-поетична вечірка. У програмі: чари ночі, добра поезія, розмови та обійми, мережива нічних сорочок і дзвінкий сміх, що об’єднує. А також дива, бо Львів – місто див», – інтригують організаторки дійства. 
На поетичному «шабаші» читатимуть і чаруватимуть Мар’яна Савка, Олена Павлова, Ольга Криштопа, Людмила Пуляєва і незмінна комендантка волонтерського центру Тетяна Пилипець.
Вальпургієва ніч у країнах Європи віддавна була нагодою збиратися разом, щоби вітати весну і разом проганяти злі сили. Ми всі знаємо, хто в нас зараз злі сили! Цього вечора учасниці вечірки об’єднаються, аби спрямувати спільну енергію на перемогу. 
Ця подія – нагода зібратися разом, послухати добру поезію, насміятися від душі, насолодитися красою та мріяти про перемогу. А також діяти: зібрані на події кошти організаторки спрямують на купівлю металошукача Vallon VMC1 (вартість 105 тис. грн) для інженерно-саперної роти 80-ої окремої десантно-штурмової бригади.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8184 / 1.53MB / SQL:{query_count}