12 пісень незламної України

Національна музична премія Yuna оголосила переможців-2023

Цього тижня під час онлайн-трансляції на офіційному ютуб-каналі Національної музичної премії YUNA відбулося оголошення імен артистів, які отримали нагороди цього року. 
Згідно з оновленим регламентом YUNA, який був адаптований до реалій воєнного стану, цього року переможців члени журі премії обирали не у звичних номінаціях, а зі списку ТОП-100 нових пісень, найбільш ротованих на всеукраїнських радіостанціях за період 24 лютого – 31 грудня 2022 року. Гасло YUNA 2023 – “ПІСНІ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ”.
Перемогли 12 пісень, які набрали найбільше голосів експертів. Отже, переможцями YUNA 2023 стали:
24/02 – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
2step – АНТИТІЛА та Ed Sheeran 
Місто Марії – Океан Ельзи
Біля тополі – SHUMEI
Пес Патрон – KARTA SVITU
Біля серця – KOLA
Hey Hey Rise Up – Андрій Хливнюк (Бумбокс) та Pink Floyd
Чути гімн – SKOFKA
Буде весна – Макс Барських
Враже – Енджі Крейда
Допоможе ЗСУ – Chico & Qatoshi
Oy U Luzi Chervona Kalyna (Army Remix) – Бумбокс та The Kiffness
До складу журі YUNA традиційно входять представники радіостанцій, музичного телебачення, квиткових операторів, музичні оглядачі та аналітики ЗМІ із понад 5-річним досвідом роботи у відповідній сфері.
Можливості отримати нагороди YUNA були позбавлені як артисти країн-агресорок, так і ті, хто публічно підтримав російську агресію проти України, перебуває під санкціями України, країн ЄС та США, і хто до або після широкомасштабного вторгнення публічно не ідентифікували себе як українські виконавці та виконавиці.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8674 / 1.53MB / SQL:{query_count}