Як звучить «Карнавал тварин»

Львівський органний зал підготував особливий концерт для дітей від 5 років і дорослих

Вже 23 березня о 19.00 на сцені Органного залу розташується цілий «зоопарк» тварин, якими їх зобразив французький композитор Каміль Сен-Санс у сюїті «Карнавал тварин», а продовжиться дійство не менш відомими мелодіями сюїти «Пер Гюнт» Едварда Гріга. На завершення, кожен з маленьких та дорослих слухачів зможе відчути себе учнем чарівника, в симфонічній поемі Поля Дюка. 
Сюїта Каміля Сен-Санса, що є основною темою концерту «Карнавал тварин», складається з чотирнадцяти частин: «Вступ і Королівський марш лева»; «Кури та півні»; «Антилопи»; «Черепахи»; «Слон»; «Кенгуру»; «Акваріум»; «Персонажі з довгими вухами»; «Зозуля в глибині лісу»; «Пташник»; «Піаністи»; «Викопні»; «Лебідь»; «Фінал». Для найменших слухачів це чудова можливість познайомитись зі світом тварин та їхніми видами; для старших діток це цілий квест: по звучанню відгадати тварину; а для батьків – можливість задуматися більше, чи про тварин писав композитор?
Особливою цю програму робить не лише музика. Оригінали своїх творів композитори писали для виконання камерними чи симфонічними оркестрами. Але ж не дарма орган називають королем інструментів, бо своїм звучання він може позмагатися із цілим симфонічним оркестром. На концерті «Карнавал тварин» органістки Світлана Позднишева та Ольга Стрілецька не лише познайомлять малечу із класикою, а ще й подарують унікальну можливість побачити, як це – керувати цілим оркестром в одному інструменті. 
Концерт підійде для сімейних відвідин, тож сміливо запрошуйте бабусь і дідусів долучатися. Вхід дітям від 5 до 12 років у супроводі дорослих – вільний. Для дітей від 12 років та дорослих потрібно придбати квиток.
«Карнавал тварин» у Львівському органному залі – чудовий варіант для сімейного вечора, на якому кожен знайде щось для себе і точно не залишиться байдужим, бо немає нічого ціннішого за час у компанії найрідніших людей.
Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8003 / 1.54MB / SQL:{query_count}