Яким франчата бачили тата

Дім Франка запрошує на благодійну театралізовану екскурсію

Цієї неділі, 26 березня о 15.00 Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка чекає гостей. Цього разу колектив Дому Франка запропонує вам дуже особисту подію – благодійну театралізовану екскурсію «Франчата про тата».
Театралізована екскурсія тривалістю до 45 хвилин розрахована на відвідувачів від 8 років і старше. Ролі героїв-мешканців дому для вас виконуватимуть наукова співробітниця Дому Франка Христина Рикмас та заступник директора з наукової роботи Дому Франка Ігор Медвідь.
Хто міг би розповісти про життя Івана Франка краще, ніж його рідні діти? Відвідуючи батьківський дім, Анна Франко-Ключко зустрічає там брата Петра, який повернувся з фронту Першої Світової війни. Разом вони поринають у радісні та ностальгійні спогади з дитинства: будівництво дому, забави та бешкетування, поміч батькам, несподівані подарунки, цікаві гості, мандрівки з татом та інші пригоди. Автентичні костюми, звукові ефекти та проникливе виконання пісень допоможуть вам зануритися в атмосферу епохи. 
«Знаємо, що театралізовані екскурсії останні вам надзвичайно полюбилися. Ми також із задоволенням спілкуємося з вами мовою мистецтва. Щоразу наші наукові працівники переживають особливий трепет, готуючись до цих подій, щоразу зустріч з вами це особлива подія для них, а ваші реакції постійно підтверджують те, що їхні зусилля знаходять захоплений відгук у ваших серцях, – кажуть працівники Дому Франка. – Розкажемо вам один секрет, тільки нікому не кажіть: коли діти звертаються до наукових працівників іменами членів родини Франка чи ставлять питання, будучи впевненими, що вони бачать перед собою справжнього письменника чи його дружину Ольгу, чи їхніх дітей – Анну та Петра, то для нас це, як отримати найпрестижнішу нагороду!».
Але акторська гра – це тільки один елемент зі складної структури створення емоційного всесвіту Дому Франка. Не менше значення відіграє і візуальна складова: локація, присутність епохи в ній та одяг, який, певно, чи не найшвидше формує перше враження. Але тема костюмів для музейників є непростою, бо вже тривалий час вони мріють про їх оновлення.
«Вже багато разів ми зверталися до вас з проханням по допомогу, і щоразу ви не проходили повз та не залишали музей наодинці зі своїми потребами. Так ми разом врятували Франкову грушку та придбали цінну колекцію вирізок «Ювілей 1926 року на Радянській Україні»... Віримо, що забезпечити наукових працівників-акторів костюмами, що достеменно відповідатимуть епосі, ми теж зможемо разом!», – пояснюють працівники музею.
Тож не оминіть нагоди запізнатися ближче зі сім’єю Івана Франка, а також допомогти його музейній сім’ї оновити костюми для виконавців ролей театралізованих екскурсій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8505 / 1.54MB / SQL:{query_count}