«Памфір»: непересічна історія пересічного українця

Львів одним із перших в країні побачить довгоочікувану драму сценарію Дмитра Сухолиткого-Собчука

Цієї неділі, 19 березня у кінотеатрі Multiplex, що в ТРЦ Victoria Gardens, відбудеться до прем’єрний показ драми «Памфір», сповненої української автентики і насиченої яскравими персонажами. Окрім перегляду фільму ви матимете нагоду поспілкуватися з режисером та автором сценарію Дмитром Сухолитким-Собчуком і виконавцями головних ролей – Олександром Яцентюком та Соломією Кириловою. Львів стане одним з перших в Україні міст, де презентують цю роботу, яку у Франції переглянули понад 70 000 глядачів. В національний український прокат вона вийде 23 березня.
У центрі сюжету історія родини Леоніда на прізвисько «Памфір». Аби уникнути спогадів про темне минуле, він, як і належить порядному сім’янину, їздить на заробітки до Польщі й намагається побудувати для родини не лише новий будинок, а й світле майбутнє. Адже вдома на нього завжди чекають любляча жінка Олена та син-підліток Назар. Та цього разу для родини все обертається справжньою драмою…
«Памфір хоче кращого життя для своєї родини, кращого майбутнього для свого сина. Це його основна мотивація. Я і сам знаю, що таке заробітки, що таке довго не бачити сім’ю, що таке бажання якнайшвидше повернутися додому. Також важливою сюжетною лінією для мене є стосунки героя із сином – це сильно відгукується в мені» – пояснює виконавець головної ролі Олександр Яцентюк.
Пошук героя зайняв півтора року, бо працювали над найменшими деталями образу, як-от хода. Актору довелося набрати 17 кілограмів. Глибше зрозуміти своїх героїв допомагали не лише тривалі експедиції, а й власні спостереження. Ще в період девелопменту кінострічки актори їздили в репетиційні експедиції в гори й жили за традиціями справжньої гуцульської родини, навіть називали один одного іменами своїх героїв, аби ще краще вжитися в ролі. 
Перед тим як потрапити до українського глядача, «Памфір» спричинив справжній культурний резонанс. Прем’єра відбулася в межах «Двотижневика режисерів» на Канському кінофестивалі, також кінострічка отримала гран-прі Каїрського міжнародного фестивалю і Міжнародного кінофестивалю «Молодість» й була представлена в програмах фестивалів у Роттердамі та Карлових Варах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9164 / 1.54MB / SQL:{query_count}