«Кому вниз» відсвяткує ювілей у Львівській опері

До 35-річчя гурт виконуватиме хіти в супроводі симфонічного оркестру

У Львові з нагоди свого 35-річчя виступить легендарний гурт «Кому вниз». Музиканти уперше  дадуть концерт 13 березня о 19.00 у  «Кому вниз» український рок-гурт, створений 1988 року в Києві. Його творчість на 100% наповнена Україною: її традиціями, культурою, музикою, шаною нашим героям та українським духом. Саме це можна почути у кожній улюбленій композиції. Його стилістику визначали як готичний фольк-індастріал. Своєю творчістю колектив значно вплинув на подальший розвиток київської та загальноукраїнської сцени готичного металу та фольк-металу, а також сприяв появі вітчизняних виконавців української мовою.
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну колектив випустив кілька пісень, присвячених ЗСУ, зокрема захисникам «Азовсталі».
На жаль, 18 листопада 2022 року на 59-му році життя помер один із засновників рок-гурту, український музикант та бас-гітарист Сергій Степаненко. Але колеги продовжують їх спільну роботу і вшановують пам'ять про нього.
Квитки розходяться дуже швидко, тому не зволікайте. Обрати місця, поки є, можна тут: concert.ua/uk/booking/komu-vniz-3-orkestrom-lviv/. Приходьте послухати нове звучання легендарних музикантів!
А вже 27 березня «Кому вниз» дасть ювілейний концерт у супроводі оркестру «Жовтневому палаці» в Києві.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8200 / 1.53MB / SQL:{query_count}