Дізнайтесь секрети текстильного «Календаря»

«Зелена канапа» запрошує на авторську екскурсію виставкою Дарії Зав’ялової та Олени Зотової

У артгалереї «Зелена канапа» до 12 лютого триває виставка текстильних колажів, об’єднаних назвою «Календар». Якщо вас захоплює сучасний арттекстиль і ви хочете більше довідатись про те, як мислить художник, а також якщо вам цікаво послухати історії театрального закулісся, приходьте 26 січня о 17.00 на авторську екскурсію Дарії Зав'ялової і Олени Зотової. Квитків на екскурсію немає, достатньо зареєструватися за посиланням і сплатити за участь у події будь-якою купюрою.
Ще в 2020 році заслужена художниця України Дарія Зав’ялова створила серію з 12 текстильних колажів з використанням вишивки «Медитації 12/20», з присвятою кожному місяцю того карантинного року. Вони зроблені без попередніх ескізів, імпровізаційні як композиційно, так і за технікою, сповнені закодованими символами спогадів, подій, рефлексій. Решта представлених на виставці робіт художниці – це відображення стану душі через стан природи, особливо осені – найближчої для авторки пори року, а також роботи-відлуння її театральної роботи.
Календар – це ритм часу, надійний хранитель пам’яті про те, що лежало в першооснові кожної з культур, а також хранитель особистої історії кожної людини. Дати народжень, смертей, святкувань і робочих розкладів. А ще – ритмічний вимір життя природи і людини.
Олена Зотова надала для експозиції роботи, створені впродовж останнього п’ятиріччя. Частина із них народилась зі спогадів від багаторічної участі художниці в пленері «Карпатський хребет», інші, витворені впродовж останніх двох років, натхненні Львовом, його архітектурою в різні пори року і час доби. А її серія текстильних колажів «Чотири пори лісу», омаж Параджанову, який теж відображає часові цикли, зокрема природи. Олена працює в техніці розпису тканини, міксуючи її з багатошаровим накладанням прозорих тканин і сітки, що створює ілюзію акварельного живопису.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8515 / 1.53MB / SQL:{query_count}