Новий тираж в пам'ять про Володимира Вакуленка

Видавництво Старого Лева перевидало дитячу книгу письменника, який загинув від рук окупантів

У Видавництві Старого Лева перевидають книгу, яка побачила світ ще в 2014 році. Мовиться про збірку дитячих віршів письменника Володимира Вакуленка «Татусева книга». Він зник наприкінці березня, а його тіло було знайдено та ідентифіковано в одній з могил на місці масового поховання в Ізюмському лісі восени 2022 року. 
Важливо, щоб творчий спадок Володимира Вакуленка жив, тому й було прийнято рішення перевидати цю збірку, проілюстровану Наталкою Гайдою. Увесь прибуток від цього видання буде передано родині Володимира Вакуленка, його батькам та сину Віталіку.
«Ми хочемо у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталіка, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому», – твердить Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця Видавництва Старого Лева.
Анотація до «Татусевої книги»: хоч і не кожен татко пише вірші для своїх малюків, однак читати цю книгу може кожен! Бо ці веселі, грайливі віршики, написані люблячим татом, Володимиром Вакуленком-К, для свого сина, безперечно, стануть улюбленими серед багатьох українських дітей. Вірші цікаві, ритмічні, їх легко запам’ятовувати і декламувати. А яскраві малюнки Наталки Гайди можна розглядати годинами і щоразу знаходити щось кумедне і цікаве!
Підтримати родину Володимира Вакуленка можна, придбавши книгу на сайті видавництва за посиланням: cutt.ly/29fs4n3 або в книгарнях-кав’ярнях Старого Лева.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8534 / 1.53MB / SQL:{query_count}