Музичні барви «Експерименту»

У театрі «Слово і Голос» цього тижня відбудеться два концерти. Які саме, розповідає «Львівська Пошта»

Арт-рух «Експеримент» та театр «Слово і Голос» (вул. Городоцька, 38) цього тижня підготували для львів’ян і гостей міста аж дві події.  20 січня о 18.00 вони запрошують вас на нову благодійну подію із серії «Джаз у Львові». Цього разу це буде сольний концерт Марії Дусяк. Джаз – це музика свободи, цікавий ритмів та насичених гармоній. Та що буде, якщо поєднати джаз з українською музикою? Приходьте, щоб дізнатись це! Так ви допоможете ЗСУ та отримаєте порцію позитивних емоцій від приємного музичного вечора.
Придбати квитки онлайн на цю подію можна за посиланням. Ціна квитка – 150 гривень.

А всіх, кому небайдужі українське слово й українська культура, хто розуміє пісенну мову любові до рідного краю, природи, людини, матері, цілого Всесвіту, хто відчуває шалений пульсуючий ритм серця, сповненого коханням, чекають у театрі 22 січня о 17.00 на дружньому концерті-бесіді Віктора Пашника. У нього – добрі очі, лагідна усмішка, сильний проникливий голос і магія співу, що заворожує... Легкий порух руки по струнах бандури – і полилась ніжна мелодія кохання, душевності й тепла. Бадьорий дзвін гітари – і серце переповнилося радістю, енергією, рішучістю.
Нестримний вітер волі, мандрів і пригод, гаряча кров пращурів-козаків, палка й чуттєва душа справжнього чоловіка – все це поєдналося в одній людині, в одному імені, яке уже давно стало відомим не лише в Україні, а й далеко за її межами. 
Придбати квитки на виступ цього артиста можна на: concert.ua/uk/event/viktor-pashnik-u-lvovi
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7606 / 1.53MB / SQL:{query_count}