Чи почули голоси України в світі?

Інститут стратегії культури проведе розмову про триєнале сучасного українського мистецтва в Каунасі

У четвер, 12 січня о 15.00 в Інституті стратегії культури (пл. Міцкевича 6/7) відбудеться розмова про п’яте триєнале сучасного українського мистецтва «Український Зріз», назвою й мотто якого є UKRAINE! UNMUTED. Яким був проєкт у Каунасі – ЄСК 2022, і що саме там було представлено міжнародній аудиторії у листопаді-грудні 2022-го? Як нині сприймають українське мистецтво й Україну поза її межами? Якими були теми дискусій та про що збірка есеїв, що побачила світ у межах п’ятого Зрізу? І чому проєкт не завершився, а триває й тепер?
До розмови долучаться ті, що творили п’яте триєнале і втілювали його – представниці інституційних партнерів: Вірджинія Віткіне (Kaunas 2022), Галина Григоренко (МКІП), Наталія Бунда (ЛМР) та Христина Бойко (ЗМІН Фундація). Участь у розмові візьмуть керівниця проєкту Ліда Савченко-Дуда, куратор мистецької програми Влодко Кауфман, учасниця триєнале художниця Алевтина Кахідзе, а також учасник дискусійної частини фахівець у сфері культурної дипломатії Павел Поторочин й автори есеїв арт-критикиня Катерина Ботанова та культурний менеджер, військовий Юрко Вовкогон. Ви матимете нагоду послухати арт-дослідницю Олександру Кущенко і ведучу подкасту UKRAINE! UNMUTED Євгенію Нестерович. Дехто зі спікерів та спікерок долучиться онлайн. Модеруватиме зустріч Оксана Форостина, кураторка дискусійної програми п’ятого Зрізу.
Для участі у події треба зареєструватися за посиланням. Передбачена трансляція події наживо на сторінці ІСК.
Триєнале «Український Зріз» UKRAINE! UNMUTED реалізували Інститут стратегії культури спільно з ГО «Інститут актуального мистецтва» та «Вірменська 35» за підтримки Львівської міської ради, ЗМІН Фундації, Міжнародного фонду «Відродження» та литовських партнерів Kaunas 2022. Проєкт започаткований 2010-го і має на меті презентувати зріз українського сучасного мистецтва передовсім за кордоном.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8205 / 1.53MB / SQL:{query_count}