Мандруєш потягом? Отримай книгу!

Видавництво Старого Лева презентувало у Львові за участі керівництва «Укрзалізниці» книжку Мар’яни Савки «Залізницею додому»

Вчора, 3 січня в книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Галицька, 17) відбулась презентація книжки Мар’яни Савки «Залізницею додому»: Учасники події мали унікальну нагоду поспілкуватися про спільний проєкт «Укрзалізниці» і Видавництва Старого Лева із авторкою історії, головою правління «Укрзалізниці» Олександром Камишиним, членом правління Олександром Перцовським та ілюстраторкою Мартою Кошулінською. 
Це зворушлива історія про дівчинку Єву, що повертається додому зі своєї найдовшої мандрівки, розчулює і підтримує тих, хто в дорозі. Інтерактивні завдання, промовисті ілюстрації і такі знайомі персонажі – книжка потішить читайликів та їхніх батьків і додасть стійкості та оптимізму і нагадає, що кожен з нас здатен творити маленькі дива. Потяг «Укрзалізниці» мчить золотими полями. У часі повномасштабної війни Єві, як і багатьом діткам, довелося сісти в евакуаційний потяг і поїхати якнайдалі з рідних місць, тікаючи від танків, ракет і бомб. «Залізницею додому» – це книжка про любов до Батьківщини і дому, дружбу та родину і про непересічну роль українських залізничників у новітній історії нашої країни.

Гості розповіли, як виникла ідея створити книжку, що має на меті підтримати маленьких українців, які опиняються у вимушених мандрах. Видання «Залізницею додому» у м’якій палітурці діти можуть отримати в подарунок, мандруючи потягом, а версія з твердою обкладинкою продається у книгарнях.
«З початку війни ми евакуювали більше 1 мільйона дітей. Тепер, коли бачимо як багато з них повертаються додому, ми зрозуміли, що їм потрібна підтримка. Бо хоча це і рідний дім, але тут ще не зовсім безпечно. Так і виникла ідея. Завдяки Марʼяні вона стала книгою «Залізницею додому». Для мене особисто важливо, що перший тираж цієї книжки, який вже роздається дітям у наших поїздах, було частково оплачено моїми синами», – каже голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишин.
Мар’яна Савка пояснює: «В цій книжці є розповідь про Єву, яка з мамою та іграшковим Потапом вирушає в перші дні війни з Києва, а потім до Києва і повертається. Тут є певні важливі безпекові поради, які ми вивірили з чудовою Світланою Ройз. Тут можна розмалювати українського військового і військову, навіть намалювати свою подорож і свою мрію»
До слова, купуючи книжку «Залізницею додому», ви донатите 10 грн у фонд проєкту #ЗалізнаРодина. Кошти йдуть на допомогу родинам залізничників, які загинули або постраждали внаслідок війни. Придбати книгу можна за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8704 / 1.54MB / SQL:{query_count}