Святкова програма для дітей і дорослих

Львів’ян та гостей міста запрошують на «Цирк 2023»

До 30 січня Львівський державний цирк запрошує львів’ян та гостей міста насолодитись новою чарівною новорічною програмою «Цирк 2023».
На вас чекають захоплюючі циркові номери – екстремальні трюки акробатів, виступи спритних жонглерів, екзотичних тварин, повітряних гімнастів, звичайно ж, клоунів та чарівного шоу-балету. 
«Цирк завжди дарує нам святковий настрій, незалежно від віку чи професії свого глядача. Тільки тут дорослі знову відчувають дитячий захват, а малюки можуть голосно радіти і сміятися разом зі своїми батьками. Влаштуйте незабутні вихідні для всієї родини, купивши квитки на Новорічну програму «Цирк 2023». Приходьте – артисти приготували для Вас безліч несподіваних сюрпризів і приємних подарунків», – запрошує адміністрація Львівського цирку. 
Квитки ціною від 100 грн можна придбати на сайті цирку lvivcirk.com, в касі цирку і на сайті квиткового оператора за посиланням: https://soldout.ua/category/Lviv/circus
У випадку повітряної тривоги дійство буде зупинено та всім присутнім необхідно буде перейти в укриття. Після відбою повітряної тривоги вистава продовжиться.
Якщо повітряна тривога буде довготривалою – вистава скасовується, а квитки будуть дійсними на наступну дату (про це повідомлятиме особисто адміністрація сайту продажу квитків та адміністрація цирку). 
Кошти за куплені квитки у випадку відмови щодо перенесення на іншу дату, не повертаються.
Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток. Батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження. 
Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8512 / 1.53MB / SQL:{query_count}