Оксана Білозір і «Різдво у колі друзів»

У Львові відбудеться довгоочікуваний святковий концерт народної артистки

Вже 25 грудня о 19.00 у Lviv Dovzhenko Centr відбудеться великий родинний святковий концерт Оксани Білозір «Різдво у колі друзів». 
Цю співачку насправді можна вважати людиною-епохою в історії не лише України пісенної, але і України-держави! Народна артистка України, народний депутат трьох скликань, міністр культури України, меценат, волонтер – Оксана Білозір для мільйонів українців, як для себе самої в першу чергу – «Українка, Україночка». Її концерти завжди наповнені енергетикою добра та любові, а пісні вже давно стали виразним символом українського, справжнього. Перевірені часом шлягери, які ми любимо і знаємо напам’ять.
У програмі цього концерту улюблені українські пісні та колядки. 
«Це не просто щорічна зустріч в Центрі Довженка, для багатьох львів'ян це вже справжня сімейна традиція! Тож запросіть найрідніших і приходьте!
Поринайте у молодість, юність та дитинство разом з такими знайомими шлягерами Національної співачки України! І звісно ж – не обійдеться без зіркових гостей!», – запрошують організатори Vinil сoncert agency. 
Квитки на подію уже доступні за посиланням: concert.ua/uk/event/oksana-bilozir2022-lviv
Варто зауважити, що співачка, як і більшість активних українців, не залишається осторонь і допомагає військовим, які боронять Україну від російських загарбників. Днями вона передала партію вакуумних апаратів і розхідників до них столичному госпіталю. Це частина великої партії від Союзу українок Америки.
Тож не дивно, що співачка наголошує: «Про культурні події нашого тривожного часу теж слід розповідати особливим чином, з урахуванням війни і всього, що вона принесла в наші серця та долі. Власне, інакше й не вийде. Мистецтво завжди першим уловлює та вбирає вібрації часу, наділяючи їх красою та правом на вічність...».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8371 / 1.53MB / SQL:{query_count}