Як українка Влада Коза перевиховає італійську мафію

Комедія про сім’ю та мафію із Ірмою Вітовською у головній ролі вийде на великі екрани 1 грудня

FILM.UA представив офіційний трейлер україно-італійської сімейної комедії з українкою в головній ролі. Влада Коза у виконанні Ірми Вітовської зігріє глядачів своєю веселою вдачею, розрадить й покаже життя італійської мафії зсередини. У широкий прокат комедія «Коза Ностра. Мама їде» вийде 1 грудня. Офіційний трейлер фільму: http://bit.ly/3fQfxUe
Головна героїня фільму Влада Коза продає свій дім у Карпатах та летить до сонячної Сицилії, щоб жити з донькою та допомагати в догляді за онуком. Та виявляється, приїзду мами ніхто не чекав… Після сварки з донькою Влада випадково опиняється на віллі колись могутнього італійського мафіозі дона Фредо, нині вдівця, який переживає глибокі кризи – особистісну, сімейну та фінансову. Влада влаштовується прибиральницею, але стає порятунком цього дому: мамою для дітей дона Фредо та реформаторкою дотепер старої, неефективної та, головне, негуманної мафії.   
Українська жінка здатна на все, та навіть більше, заради своєї родини: мову в Інтернеті вивчити, на раз-два в Італію гайнути й врешті влаштуватись хатньою робітницею до голови мафіозного клану. Саме так сталося з головною героїнею сімейної комедії Владою Козою, яку блискуче зіграла Ірма Вітовська. Влада зануриться з головою у конфлікти сицилійських мафіозі та завдяки своїй винахідливості впорається з усіма проблемами: розкладе по поличках не тільки випрані речі, а й забуті образи, знайде підхід до кожного з дітей боса мафії, а ще нагодує смачним українським борщем. І все це відбуватиметься під запальну музику «ДахаБраха», яка так личить темпераменту героїні. 
«Під час виробництва фільму Ірма Вітовська пережила пригоди не менші, ніж її героїня Влада Коза. Наприклад, вона їхала зніматись в Італію на місяць, але через пандемію застрягла там на цілих три. За цей час режисер Джованні Дота та італійські актори, з якими Ірма не тільки працювала, але й відсиджувала карантин у готелі – стали справжньою україно-італійською сім’єю. А дознімали фільм в Києві під час великої війни. Ми подолали великий шлях за 5 років виробництва фільму. І кожного, хто прийде в кінотеатр, щоб отримати задоволення та підтримати наш фільм, ми вважатимемо за рідних. Бо глядач українського кіно – то наша сім’я!», – вважає авторка ідеї фільму та режисерка монтажу трейлеру Анастасія Лодкіна.
Українська мама – образ, що заслуговує бути центральним у кіно. Часом вона роздає поради, навіть якщо її про це не просили. Інколи здається, що її забагато – і потрібна неабияка сміливість, щоб про це бодай натякнути. Бо попри свою легку вдачу, вона напрочуд вразлива всередині. І в ній – море любові та потреби піклуватись. Вона – мама, і це все пояснює. Але ми знаємо, що вона завжди на своєму місці і піде на будь-що заради своєї родини. І наша Влада теж встрягне в мафіозні авантюри, аби врятувати не лише онука, доньку та зятя, а і свою нову італійську родину. Мама Влада нікого не дасть скривдити.
«Коза Ностра. Мама їде» – це саме той ковток свіжого повітря, який так необхідний нам усім зараз. Ми переконані, що завдяки виходу цього теплого та атмосферного фільму українці вкотре згадають про непереможність української нації. Ще б пак, хіба будь-яка інша жінка наважилася б на таку сумнівну пригоду? У цьому наша сила і ключ до перемоги», – каже керівниця напрямку кінотеатральної дистрибуції FILM.UA Distribution Надія Коротушка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7941 / 1.55MB / SQL:{query_count}