Кого згадує Соломія Чубай?

Співачка презентувала кліп на пісню з проєкту «POETY. Діалог поколінь»

Співачка Соломія Чубай презентувала новий кліп на пісню «Я тебе згадую» з проєкту «POETY. Діалог поколінь». Автором слів композиції став Юрко Покальчук, мелодію написала Соломія Чубай, аранжування та музику зробили музиканти, що виступають із виконавицею.
«Для кожного ця пісня щось символізуватиме. Для когось – це пошук кохання, для когось – Бога, а ще для когось – самого себе. Зараз багато сімей розділила війна, багато закоханих пар… Хтось на фронті, хтось втікав від куль та ракет за кордон, думаю, ця пісня про всіх нас зараз», – поділилася враженнями Соломія Чубай.
Зйомки кліпу відбувалися ще до повномасштабного вторгнення. Міста не бомбили ракетами і всі планували собі мирне життя та помагали військовим на сході. В той час Соломія Чубай малювала наживо картину спеціально для кліпу. По завершенні роботу було відправлено на виставку у Київ, де вона пережила усі бомбардування.
Варто відзначити, що від 24 лютого колеги Соломії активно працюють на перемогу та допомагають ЗСУ. Компанія гітариста Олександра Главацького шиє спальники та термобілизну для військових. Клавішник Том Луголообі, який втратив дружину внаслідок важкої хвороби, мусив виїхати з маленьким синочком за кордон. Бас-гітарист Андрій Кохан служить в ЗСУ артилеристом. А барабанщик Ігор Гнидин грає концерти та збирає кошти для ЗСУ та вимушено переміщених осіб. Сама Соломія Чубай помагає 28-ій бригаді, яка потопила крейсер «Москва». Виконавиця дає багато благодійних концертів в Україні та за кордоном, де збирає кошти для ЗСУ. Бек-вокалістка Софія Сливка та Остап Панчишин, який робить оркестровки, співають благодійні концерти для військових. Симфонічний оркестр INSO-Lviv, диригент Євген Крук та директорка Іоланта Пришляк від початку війни волонтерять для кількох бригад. Jenny records та Мар'ян Криськув роблять записи на студії, яка стала прихистком для багатьох музикантів, коли Київ, Харків та інші міста були оточені.
А кліпмейкер (відеозйомка та монтаж) Олександр Кулик їздить з іноземними журналістами на передову та звільнені території і знімає новини для цілого світу про війну в Україні.
Новостворений кліп на пісню можна подивитись за посиланням: youtube.com/watch?v=7mYQE0zx3fA
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8326 / 1.54MB / SQL:{query_count}