Хто захищає Україну?

FILM.UA Group представила проєкт «Більше ніж сила», присвячений Збройним Силам України

Героїчне протистояння повномасштабному вторгненню росії триває – щодня Україну боронять від ворога близько мільйона воїнів. Об’єднавши міць усіх підрозділів, Збройні Сили невтомно виборюють незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Кожним прожитим днем ми завдячуємо саме їм – нашим янголам-охоронцям. 
Та чи багато знаємо про них? FILM.UA спільно з Управлінням зв’язків з громадськістю ЗСУ презентує інформаційно-ознайомлювальний проєкт, присвячений нашим військовим. 
«Мужність наших захисників і захисниць увійде не тільки у підручники з історії України. Боротьба українського народу у кривавій війні, хроніки якої нині не сходять із перших шпальт світової преси, увійде в історію Європи як приклад незламної сили, відданості, відваги в опорі колоніальному, імперському злу. Адже сьогодні українці захищають не тільки державний суверенітет і територіальну цілісність своєї держави – ми боремося за свободу всього цивілізованого світу», –вважають творці проєкту.
Навіть у найтемніші часи українці знають: майбутнє в наших силах. У наших Збройних Cилах! 
Команда FILM.UA долучається до національного спротиву і презентує проєкт «Більше ніж сила» – цикл із десяти пізнавальних відео, представлених на YouTube-каналі FILM.UA (українською та англійською мовами).
Мета проєкту – розповісти про структуру та основні положення діяльності Збройних Сил України, а саме різних видів сил, окремих родів сил і родів військ.
«Зараз ми переживаємо надзвичайні часи, коли точно знаємо, від кого залежить наше майбутнє. Але з’ясувалося, що ми майже нічого не знаємо про тих, хто просто зараз вирішує нашу долю. Саме тому разом із військовими вирішили додати трохи фактів до тих емоцій, які відчуваємо сьогодні, і висловити свою вдячність нашим мужнім захисникам», – вважає продюсерка проєкту Поліна Толмачова.
Кожен з десяти епізодів і кожен присвячено окремим родам сил та окремим родам військ Збройних Сил України, які наразі дають відсіч російським окупантам. Ми захоплюємося Привидом Києва та іншими героями, але чи знаємо, у яких саме військах вони служать? 
Глядачі дізнаються більше про три види ЗСУ: Сухопутні війська; Повітряні сили, що за роки Незалежності пройшли складний шлях реформування та розвитку, становлення і впровадження стандартів НАТО; Військово-морські сили, що з 2014 року в умовах протистояння російській агресії розпочали новий етап свого відродження. Також на вас чекає розповідь про Сили спеціальних операцій; Сили територіальної оборони; Сили логістики; Сили підтримки; бойових медиків Медичних Сил ЗСУ. Завершальний цикл із двох відео присвячено окремим родам військ ЗСУ – Десантно-штурмовим і Військам зв’язку та кібербезпеки. Тезисно про головне – те, що має знати кожен українець!
Готовність кожного українця чинити опір є важливим фактором стримування збройної російської агресії. Стань частиною нашої сили – допомагай ЗСУ!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9313 / 1.54MB / SQL:{query_count}