Фільм тижня: «Сім сестер»

У неділю, 2 жовтня на телеканалі TV-1000 дивіться фантастичний антиутопічний трилер норвезького режисера Томмі Віркола

Сім сестер
What Happened to Monday?

Жанр: фантастика. 2017 рік. Країни-виробники: Великобританія, США, Франція, Бельгія. Кінокомпанії-виробники: Nexus Factory, Raffaella Productions, SND Films, Title Media, Vendome Pictures.
Режисер: Томмі Віркола. Продюсер: Раффаелла Де Лаурентіс. Сценарій: Макс Боткін, Керрі Вільямсон. Оператор: Хосе Девід Монтеро. Монтаж: Мартін Штольц. Композитор: Кристіан Вібе.
У ролях: Нумі Рапас, Гленн Клоуз, Віллем Дефо, Марван Кензарі, Крістіан Рубек, Пол Сверре Валхейм Хаген, Томіва Едун, Кірсті Авертон, Александр Нгуйен, Роберт Вагнер.
«Сім сестер» – це фантастичний трилер про світ майбутнього від норвезького режисера Томмі Вірколи. Раніше він працював над проектами «Операція «Мертвий сніг» (2009 р.), «Мисливці на відьом» (2012 р.), «Операція «Мертвий сніг 2» (2014 р.).
У оригіналі фільм називається What Happened to Monday? – «Що трапилося з Понеділком?» До виробництва кінострічки долучились одразу чотири країни: Великобританія, США, Франція і Бельгія.
Ролі всіх сімох сестер виконала актриса зі Швеції Нумі Рапас, відома за ролями у «Дівчині з татуюванням дракона», «Дівчині, яка підривала повітряні замки» (обидві 2009 р.) та у фільмі «Шерлок Голмс. Гра тіней» (2011 р.). Окрім Нумі Рапас у «Семи сестрах» знялися Віллем Дефо (дві номінації на «Оскар» за «Найкращу чоловічу роль другого плану» за «Взвод» (1986 р.) і «Тінь вампіра» (2000 р), фільм «Святі з Бундока» (2000 р.), Гленн Клоуз («Небезпечні зв’язки» (1988 р.), «Гамлет» (1990 р.), «Будинок духів» (1993 р.), Роберт Вагнер («Рожева пантера» (1963 р.), «Дракон. Історія Брюса Лі» (1993 р.), Мерван Кензарі («Бен-Гур» (2016 р.), «Мумія» (2017 р.).
У майбутньому Земля перенаселена людьми. Через брак продовольства уряд забороняє сім’ям мати більше однієї дитини. Але закони природи зіграли злий жарт з однією сім’єю. У них народилося сім дівчаток-близнят. Дітям дали імена по днях тижня, відповідно саме за іменами вони визначали, хто й коли виходитиме в місто. Тобто дівчинка на ім’я Понеділок виходила з дому тільки по понеділках, а Середа по середах. Для суспільства їх усіх звали Карен Сеттман. Попри суворі порядки, вже дорослим дівчатам вдавалося тримати в таємниці своє існування. Так тривало до тих пір, поки Понеділок не зникла. Вийти їй на допомогу рівнозначно розкриттю головної таємниці життя решти шести сестер. А на це ніхто не має права! Що ж вони робитимуть?
2 жовтня, неділя о 03.00 на телеканалі TV-1000
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8238 / 1.54MB / SQL:{query_count}