Фільм тижня: «Брати. Остання сповідь».

6 серпня, у суботу, о 13.40 на телеканалі «Ентер-фільм» дивіться кіноісторію непримиримої боротьби між найріднішими за участю Наталки Половинки

«Брати. Остання сповідь»

Жанр: драма. 2014 рік. Країна-виробник: Україна. Кінокомпанії-виробники: Pronto Film, 86PROKAT (дистриб'ютор). 
Режисер: Вікторія Трофименко. Продюсери: Максим Осадчий, Ігор Савиченко, Вікторія Трофименко. Сценарій: Вікторія Трофименко на основі роману «Джмелиний мед» Торґні Ліндґрена. Оператор: Ярослав Пілунський. Композитор: Святослав Луньов. У ролях: Наталка Половинка, Віктор Демерташ, Олег Мосійчук, Роман Луцький, Микола Береза, Вероніка Шостак, Орест Ягіш, Юрій Денисенков.
«Брати. Остання сповідь»– карпатська драма Вікторії Трофименко. Це перша повнометражна робота режисерки. Фільм вона зняла за романом шведського письменника Торґні Ліндґрена «Джмелиний мед». 
За сюжетом фільму, в невелике карпатське містечко приїжджає письменниця, щоби читати лекції в місцевому монастирі. Один із її слухачів – чоловік похилого віку Войтко. Письменниця дізнається дивовижну історію його життя та його рідного брата. З раннього дитинства вони все ділили на двох: одна мама, одна іграшка, а потім… одне на двох кохання, ніжна Ївга, один на двох син. Останні 40 років брати не спілкуються. Тепер їх одвічне суперництво полягає в бажанні не померти першим.
Вікторія Трофименко, будучи студенткою режисури в університеті ім. І. Карпенка-Карого, домоглася права екранізації роману культового шведського письменника Торґні Ліндґрена. Фільм об’їздив увесь світ. «Брати» стали першою українською кінострічкою, яку відібрали одразу на три кінофестивалі класу «А»: в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому він отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка Наталка Половинка. Продюсерами кінострічки стали Ігор Савиченко та Максим Осадчий, які раніше працювали над фільмом «Поводир».
Прем’єра "Братів", якої українці очікували понад два роки, відбулася 24 вересня 2015 року. Фільм демонстрували на 68 великих екранах у 25 містах України. За перші вихідні кінострічку переглянули понад чотири тисячі глядачів. Касові збори за цей час склали 185 тисяч гривень. Для порівняння: за перші вихідні дні фільм Мирослава Слабошпицького «Плем’я»зібрав 170 тисяч гривень, українсько-турецький фільм «Люби мене»Марини Ер Горбач – 120 тисяч гривень.
Абсолютним лідером загальнонаціонального прокату став Львів, друге місце – за Києвом, третє – за Івано-Франківськом.
«Це очікувані показники. Чуда не сталося, але крок за кроком, фільм за фільмом українське кіно достукується до свого глядача і нарощує аудиторію. Для цього нам потрібно і далі знімати якісне кіно, а кінотеатрам не боятися його показувати», – вважають продюсери фільму Ігор Савиченко та Максим Осадчий.
6 серпня, субота, о 13.40 на телеканалі «Ентер-фільм»

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7865 / 1.55MB / SQL:{query_count}