Музика для ЗСУ

«Дударик» під час латвійського турне зібрав чверть мільйона гривень, а Віктор Павлік готується дати концерт, щоб підтримати купівлю обладнання для військових госпіталів

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» упродовж п’яти днів у Латвії дала п’ять волонтерських концертів «Стій з Україною». Під час туру вдалося зібрати чверть мільйона гривень, які перешлють на потреби ЗСУ.
У капелі розповіли, що глядачі на кожному концерті викликали їх на «біс». «Тривалі аплодисменти і мокрі від сліз очі латвійців яскраво ілюстрували солідарність і підтримку їх народу. Особливе замилування у слухачів, окрім «Щедрика» та 18-ого концерту Максима Березовського, викликали латвійські пісні «Вій, вій, вітерець» та «Сонце зійшло над Латвією». Ці твори є неофіційними латиськими духовними гімнами», – поділились враженнями хористи.
Варто також зауважити, що з початку війни на гуманітарні і військові потреби «Дударик» заробив і зібрав 1,25 мільйона гривень.

А Віктор Павлік уже готується до благодійного концерту у Львові на підтримку військових госпіталів. Подія відбудеться 14 серпня о 18.00 у львівському клубі «Малевич». Зібрані кошти скерують на закупівлю медичного обладнання для військових госпіталів.
Артист заспіває найулюбленіші хіти шанувальників. «В творчому доробку Віктора Павліка 30-річний досвід виступів, 27 студійний альбомів і сотні відіграних концертів. Його творчість знає кожний, а пісні не залишають байдужим нікого. Цей концерт буде справжньою симфонією музики, улюбленого голосу і віртуозної гри кращих музикантів», – зазначають організатори.
Виступ покликаний підтримати Міжнародний Гуманітарний Фонд, який допомагає внутрішньо переміщеним особам в облаштуванні тимчасових притулків та опікується військовими госпіталями, поставляючи для них медицину, карети швидкої допомоги тощо.
До організації концерту долучилися VINIL Concert agency, Міжнародна асоціація митців і благодійний фонд Power of Peace
Квитки на концерт можна купити за посиланням.
До збору коштів можна долучитися за такими реквізитами:
Установа банку – Ощадбанк
МФО банку – 325796
Отримувач платежу – БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "МІЖНАРОДНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ФОНД"
IBAN – UA703257960000026009300076940
Валюта картки – UAH
Код ЕДРПОУ – 44902239

Співак Панас Буйний випустив пісню з якою буде легше бити москалів. 
Його творчість покликана заряджати українців на позитив. Навіть у такий складний час потрібно підтримувати наших воїнів піснею. Одразу після перемоги Панас Буйний планує зробити великий, Всеукраїнський тур-подяку, подяку за те, що українець, подяку нашим захисникам та Богу.
“Пісня «Оба-на!” – це історія про боротьбу нашого народу, від простих фермерів до циганів, від галичан до слобожанців – бо всі люблять Україну! Українська пісня – це така рушійна сила, яку ворог боїться щоразу більше, тому як не крути – “москалям хана”!”, – акцентує співак.
Артист розповідає, що завжди перед прем’єрою трек слухають мамусі та друзі, реакція у яких була одноголосна: «Це воно, нарешті вродив!». Також багато колег з професійного кола підтримали Панаса, коли почули перші рядки з пісні.
«Попри все була ціль написати стьобну пісню, яка буде підіймати бойовий дух нашим захисникам та цілому народу. Я не вмію писати журливі пісні, та й ціль в мене інша – давати людям позитив в будь-яких ситуаціях. І ми з моїм колегою в один день написали цю пісню за 15 хвилин, і зрозуміли – ось він козацький драйв! Ми скинули демо деяким нашим друзям військовим і вони вже з нетерпінням чекають прем’єри. Кажуть, що під приспів буде особливий стимул знищувати ворога!», – додає Панас.
Основний меседж пісні, зі слів шоумена – це непереможна Україна і нищівний удар по ворогу на всіх фронтах. Наш народ настільки став єдиним, від Закарпаття до Харкова, від Львова до Одеси. Тому немає жодних сумнівів, що ми вже перемогли, лиш маємо ще дужче підтримувати ЗСУ, щоб вони дооформили цю перемогу.
Усім москалям Панас Буйний хотів би передати:
“Всі хто підтримують війну – здохніть су*и! А ті,  хто називає себе “думаючими”  – робіть всі можливі кроки, щоб скинути режим рф! Подивіться на приклад українців, як ми всі скинули президента-золотоунітазника! Поважайте себе і не будьте рабами! Рабів до раю не пускають!”, – резюмував артист.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8451 / 1.56MB / SQL:{query_count}