Яким буде Meridian Czernowitz – 2022?

Організатори події готують поетичні читання, публічні інтерв’ю, презентації нових книжок і виставку картин

Уже за місяць, із 2 по 4 вересня, у Чернівцях відбудуться ХІІІ Міжнародні поетичні читання Meridian Czernowitz. Їхніми учасниками стануть як відомі, так і молоді поети та поетеси з Австрії, Німеччини, Швейцарії, Ізраїлю та України. В програмі – поетичні читання, презентації нових книжок, публічні інтерв’ю, виставка картин, передпоказ-презентація власних авторських ювелірних прикрас, присвячених книжкам і авторам «Меридіану». Окрема важлива місія триденної культурної події – збір коштів для ЗСУ через відомих письменників-волонтерів. 
«Цього року ми не використовуємо слово «фестиваль», що в перекладі з латинської означає святковий, веселий, бо нам поки що не святкується. Проте інше – поезія, книжки, друзі – традиційно зустрінуться в Чернівцях і цього вересня», – каже президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.
Вхід на всі заходи фестивалю безкоштовний. Локації будуть сконцентровані навколо Літературного центру Пауля Целана, поруч зі сховищами, одне з яких стане підготовленою альтернативною сценою у разі повітряної тривоги.
Програму ХІІІ Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz шукайте згодом на їхній сторінці в мережі «Фейсбук» та на сайті Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz, як і інформацію про учасників, книжки, картини, витвори ювелірного мистецтва.
Meridian Czernowitz відбудеться за підтримки партнерів: Klett-Cotta Verlag (Німеччина), доброчинна організація «Українсько-єврейська зустріч» (Канада), Федеральний уряд землі Карінтія (Австрія), Товариство Ґеорґа Дроздовського (Австрія), Посольство Швейцарії в Україні, культурний фонд Pro Helvetia (Швейцарія), Dutch Jewish Humanitarian Fund, Літературний целанівський центр у Чернівцях.
Meridian Czernowitz – це дійство, побудоване на фундаменті культурної спадщини Чернівців, продукт генної та історичної пам’яті його жителів. Метою фестивалю є повернення Чернівців на культурну мапу Європи і розвиток діалогу між сучасними українськими поетами та їхніми зарубіжними колегами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8504 / 1.53MB / SQL:{query_count}