Дні українського кіно у світі

В рамках Cinemaid Ukraine в Києві знову покажуть «Івана Силу», а в США стартує наймасштабніша подія всесвітнього благодійного кіномарафону

Cinemаid Ukraine Charity Film Marathon – це серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Всесвітній благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією «Дивись українське!», Українською Кіноасоціацією, громадськими організаціями «УкрКіноФест», «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», «Нарешті», «Центр розвитку креативних індустрій».
27 липня о 14.20 у київському кінотеатрі «Жовтень» у межах благодійного кіномарафону Cinemаid Ukraine демонструватимуть пригодницький фільм для всієї родини «Іван Сила». До показу приєднаються режисер кінострічки Віктор Андрієнко та спеціальний гість – громадський і військовий діяч, волонтер, голова громадської організації «Альянс змін», чемпіон України та призер Європи та світу з класичного бодибілдингу Анатолій Павсюк.
Фільм знято за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» про вихідця із Закарпаття Івана Фірцака, який у 1928 році був визнаний найсильнішою людиною планети. Як артист цирку, Іван відвідав 64 країни та виграв чимало поєдинків із відомими борцями. За неймовірну силу він отримав прізвисько Іван Сила – Кротон. Британська королева нагородила його шоломом і поясом, оздобленими золотом та діамантами, а американська преса назвала найсильнішою людиною XX століття. 
Фільм можна переглянути безоплатно за умови обов'язкового бронювання місця на сайті кінотеатру за посиланням.
Показ відбувається в рамках проєкту «Колискова КіноКраїна», який створено Благодійним фондом Св. Миколая, кінокомпанією BIG HAND FILMS та кінотеатром «Жовтень» на підтримку дітей України у межах Всесвітнього благодійного кіномарафону в підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon.
Він триватиме до 31 серпня, зокрема у Нью-Йорку, в Українському інституті Америки. Тут глядачам представлять 11 українських повнометражних фільмів.
У програмі показів: історична драма «Щедрик» Олесі Моргунець-Ісаєнко, історичний екшн «Крути 1918» Олексія Шапарєва, біографічна драма «Заборонений» Романа Бровка, музично-комедійний бойовик «Шляхетні волоцюги» Олександра Березаня, історичний екшн «Захар Беркут» Ахтема Сеітаблаєва, фентезі-казка «Пекельна Хоругва або Козацьке Різдво» Михайла Кострова, історична драма «Будинок «Слово»: Нескінчений роман» Тараса Томенка, історична драма «Толока» Михайла Іллєнка, драма «Передчуття» В’ячеслава Криштофовича, історична драма «Чужа молитва» Ахтема Сеітаблаєва, історична драма «Поводир» режисера Олеся Саніна.
Фільми демонструватимуть українською мовою з англійськими субтитрами. Зібрані кошти буде перераховано на підтримку кіноіндустрії України під час війни та лікування поранених воїнів-кінематографістів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8131 / 1.55MB / SQL:{query_count}