150 тисяч гривень для захисників

Саме стільки вдалося зібрати Львівській філармонії на благодійному ярмарку. Але це ще не вся сума – долучитися і допомогти може кожен!

У Львові відбувся благодійний ярмарок, який організував колектив Львівської філармонії та філармонійного оркестру INSO-Lviv. До ініціативи музикантів доєдналися львівські ресторації, кав’ярні, кондитерські, митці та крафтові майстерні.
«Ми не очікували такої кількості й активності відвідувачів. Ярмарок відвідали люди зі всієї України. Діти несли заощадження, аби пожертвувати їх нашим захисникам. І дорослі, і малеча з радістю слухали музику, писали листи захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатися, – кажуть у філармонії. – Ми вдячні кожному, хто долучився до ярмарку солодощами, випічкою, сувенірами і майстерками, кожному, хто з нашої імпровізованої сцени творив музику. Зокрема, Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик», духовій капелі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, піаністам Оксані Рапіті та Мирославу Драгану і джаз-бенду «Авангард», адже завдяки цій синергії добра нам вдалося зібрати 143 тисячі 716 гривень. Усі кошти будуть передані воїнам, які боронять нашу з вами незалежність».
На цьому заході також мала виступити Ніно Катамадзе, однак її потяг через тривоги спізнився, тож артистка не встигла на ярмарок. Але її концерт відбудеться 17 червня у філармонії разом з INSO-Lviv та Ніколозом Рачвелі. Її голос – душа Грузії, її велике серце б’ється в унісон із серцями мільйонів українців. У програмі концерту музика українських та грузинських композиторів, справжній культурний код наших сильних, незламних народів, що знають ціну волі та свободи. Цього вечора також прозвучить українська прем’єра твору Reverence to Ukraine грузинського композитора і диригента, Посла доброї волі в ЮНІСЕФ від Грузії Ніколоза Рачвелі. Маестро, який є добрим другом України, даруватиме музику за диригентським пультом і за роялем. Усі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу ЗСУ.
До слова, ярмарок – лише частина благодійного збору. До 20 червня на сторінці оркестру INSO-Lviv триватиме онлайн-аукціон із найрізноманітнішими лотами: від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин. Більше дізнатися про лоти та зробити ставку можна за посиланням: facebook.com/insolviv
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8527 / 1.53MB / SQL:{query_count}