«Весняний салон – 2022» став аукціоном для ЗСУ

У Львівському палаці мистецтв у новому форматі відкрили одну з найбільших виставок міста

Львівський палац мистецтв представив «Весняний салон – 2022». Цього разу одна з найбільших виставок нашого міста діє як мистецький благодійний проєкт і аукціон. Експонати можна буде придбати і таким чином долучитися до збору коштів на закупівлю позашляховиків для українських прикордонників.

На виставці представлені понад 150 робіт авторства більш ніж сотні відомих українських художників. Голова Обласної організації Національної спілки художників України Ігор Гавришкевич наголошує, що проєкт триватиме до 22 червня. Саме за цей час кожен може прийти, оглянути картини та зробити свій вибір, визначитися, яке полотно хоче придбати. А 23 червня відбудеться аукціон, і в цей день твори будуть передані новим власникам.
До слова, роботи українських авторів водночас представлені й на Міжнародній аукціонній платформі auctioneers. Там розпочався благодійний аукціон для допомоги дітям, постраждалим від війни, «Подаруй надію дітям». 
Генеральний директор Юрій Візняк на відкритті розповів про важливість волонтерської праці митців у Гуманітарному штабі ЛПМ. Із 24 лютого дотепер через штаб пройшло 37 тисяч вантажів, волонтери опрацювали 37 тисяч заявок. У штабі трудилися 3,5 тисячі волонтерів з різних країн, зокрема з США, Білорусі, Італії, Франції, Польщі, Грузії та інших.
«Дуже важливо, що ці картини продадуть з аукціону для благородної справи. Дякую всім мистцям, що волонтерили в гуманітарному штабі Львівського палацу мистецтв і таким чином доклалися до перемоги, – зауважив Юрій Візняк. – Приємно також, що серед волонтерів були талановиті люди, як-от Олександр Божик, Сергій Качура. Кожен волонтер-митець отримав від нас подяку».
Із вітальними словами до присутніх звернувся голова ЛОО НСХУ Ігор Гавришкевич, наголосивши, що у виставці «Весняний салон – 2022» взяло участь майже 100 авторів, які представили близько 150 творів».
Також пан Ігор зазначив, що художники завжди радо беруть участь у виставках, і тут важливо, що саме через аукціон вони зможуть долучитися до допомоги українським захисникам.
Організували захід Львівська обласна організація Національної спілки художників України та комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський палац мистецтв». Організатори запрошують відвідувачів на виставку та аукціон, а також кажуть, що на кожному лоті буде нанесений пам’ятний напис про те, що ця картина придбана власником у 2022 році з метою надання допомоги Збройним силам України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8169 / 1.55MB / SQL:{query_count}