«Не зникай»

Під такою назвою Ольга Баландюх презентувала баладу, а також представила ліричне відео на нову пісню

Як пояснює виконавиця під псевдонімом OLVIA, зараз, особливо в час війни, треба максимально цінувати стосунки з родиною, коханими, друзями. Бо що буде завтра – невідомо. Тож треба жити сьогодні, любити сьогодні, дбати про себе і найближчих та не відкладати нічого на потім.
«Не зникай» – це крик душі, який вилився через музику. Це коли ти втрачаєш те, що дуже дороге твоєму серцю, але не в змозі зберегти. В такі моменти завжди згадуєш усі хвилини разом, все, що зробив, все, що міг би зробити, – каже Ольга Баландюх, – і відчуваєш порожнечу та безвихідь, особливо коли це кінець. Починаєш картати себе за всі слова та вчинки, які могли завдати болю. Сподіваєшся, що на тебе не тримають зла, і відчуваєш, що любов була, є і буде справжньою».
Музику і текст Ольга написала сама, а також зіграла партії скрипки та фортепіано. Запис вокалів, інструментів, зведення, мастеринг здійснив Майк Кравець на Skyborn Waves studio.
Співачка відома як учасниця талант-шоу «Голос країни» 2020 року в команді Тіни Кароль. Працювала над оперою-міфом Ukraine-Terra Incognita, брала участь у міжнародному джазовому фестивалі Jazz Bez XX. У складі львівського етногурту KURBASY долучилася до концерту української музики «Ковчег Україна». Музично співпрацювала з українським музикантом John Bass, відомим завдяки гуртам «Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень». Також у співачки є проєкт, який називається «Голос української природи».
Відео на нову пісню можна переглянути за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9006 / 1.53MB / SQL:{query_count}