Рефлексії про святість, віру і війну

У Львівському музеї історії релігії відкриють виставку Романа Барабаха

Відкриття виставки Sanctum відбудеться 9 червня о 16.00. Триватиме вона місяць.
Цей молодий, талановитий художник змалечку захоплювався графікою, фотографією, кінематографом. В 2013 році отримав ступінь магістра у Львівській національній академії мистецтв на кафедрі графічного дизайну. Навчався у творчій школі фотографії Dominic, літній школі іконопису «Радруж». Створює комікси, ілюструє книги та журнали, працює у станковій графіці, фотографує. Сакральним мистецтвом зацікавився 2014 року, під час буремних подій Майдану.
24 лютого все перевернулося з ніг на голову. Війна. Паніка, біль, нестача кисню… молитва. Але життя триває. Учорашній художник коміксів, графічних новел висловлює свої рефлексії про війну, святість, віру. Малює не тільки емоційні скетчі «Рускій ваєнний карабль…», «Привид Києва», «ТерОборона Києва», «Професійне вигорання рос. армії», «Росія – тюрма народів» та інші. З-під пера Романа Барабаха виходять «Плач Рахиль», «Архангел Михаїл», «Святий Юрій вбиває змія», «Святий Димитрій Солунський». Не залишає байдужою ікона «Покрова Пресвятої Богородиці», – дарунок для 103-ої бригади Сил тероборони у Львові. 
На виставці у Львівському музеї історії релігії Роман Барабах презентує графіку пастельними олівцями. Це роздуми на тему війни, святості, сакральності, духовності. Мета автора – найшвидше зафіксувати і передати свої почуття, думки, стани, емоції, вже і зараз. Сім великоформатних робіт (100x80 см) відкривають правду про російсько-українську війну. Серед них «Молитва перед боєм», «Мовчання», «Діти в бомбосховищі», «Причастя на «Азовсталі», «Архистратиг Михаїл».
Після завершення виставки всі роботи можна буде придбати. Половину коштів автор передасть організації української молоді «Спадщина» і дружині військового з «Азову» Юлії Федосюк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8432 / 1.53MB / SQL:{query_count}