Гаївка, що ілюструє столітню боротьбу українців

Hutsul Planet записав давню народну пісню і заміксував її із сучасним артом

Свою чергову пісенну прем’єру Hutsul Planet назвав символічно – «Гаївка (1922 – 2022)». Створена сто років тому давня гуцульська гаївка у світлі подій 2022-го року зазвучала по-новому: жорстока війна росії проти України знову оголила тему страждань українців, людського болю та сирітства…
Пісню, датовану 1922 роком, засновник і керівник масштабного культурологічного проєкту з Коломиї Hutsul Planet Михайло Балух віднайшов у старому зошиті з гуцульським фольклором. Аранжування до давньої народної пісні створив разом зі Станіславом Фоміним, автором понад сотні саундтреків до голлівудських кінохітів. 
«Гаївка» була записана під час роботи над першим альбомом «Гуцулів» The Music Of The Mountains («Музика гір»). Він став унікальним міжнародним проєктом, який творили понад 200 музикантів із України, Канади та США. Проте саме «Гаївка» до цієї збірки не ввійшла і кілька років пролежала «у шухляді». 
«Відколи росія 24 лютого розпочала в Україні повномасштабну війну, мене не полишала думка, що наша гуцульська «Гаївка» – це як плач української землі, – каже засновник Hutsul Planet Михайло Балух. – Ми створили до пісні сучасний візуальний ряд, ілюстрували моторошними кадрами сьогодення України. «Гаївка (1922 – 2022)» символізує столітню боротьбу українців із москалями, яка, і в це свято вірить уся наша команда, скоро увінчається перемогою України. 
Послухати і переглянути «Гаївку (1922 – 2022)» від Hutsul Planet можна за лінком.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8452 / 1.53MB / SQL:{query_count}