«Дударик» кличе на коляду

Хорова капела дасть одразу два концерти у Львові. Чим особливий кожен із них, розповідає «Львівська Пошта»

Різдвяні свята майже минули, але ви ще маєте нагоду поколядувати разом із «Дудариком»: 30 і 31 січня капела дасть два різнопланові концерти.
30 січня о 19.00 у FESTrepublic відбудеться концерт-вечірка «ПоКоляді» вокальної формації «Дударик-Forever». «Дударик-Forever» – це численна світова спільнота однодумців і співолюбів. Успішні лікарі, професори, священники, архітектори, підприємці, адвокати і прокурори, викладачі, співаки, провізори, банкіри, дизайнери, айтівці – це фактично велика «соціальна мережа» фантастичних людей, фахівців найвищої проби. Вони географічно розсипані цілим світом, але одне їх завжди єднатиме – любов до співу, України і неповторний «дудариківський» дух.
«Ходять легенди, що «Дударик» на різдвяні свята заколядовує весь Львів і не тільки. Ви, напевно, не раз чули, як до когось у гості приходили колядувати «Дударики», як то було гарно! Правду кажуть! Щоби закріпити святковий настрій різдвяних свят на весь рік, щоби поколядувати ще і ще разом – запрошуємо вас на теплий домашній, сімейний концерт-вечірку «ПоКоляді»! Поколядуємо разом у клубі FESTrepublic!» – закликає «Дударик».
Хористи цього вечора надягнуть вишиванки, а після коляди у клубі відбудеться запальна етновечірка.
Квитки з місцями на концерт-вечірку «ПоКоляді: колядники всіх генерацій та «Дударик-FOREVER» 30 січня у FESTrepublic вже розкупили. Але за цим посиланням ще можна придбати «вхідний» квиток: gastroli.ua/events/18422.
31 січня о 19.00 у Львівському національному театрі ім. М. Заньковецької національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» разом із фолкгуртом «Курбаси» та акустичним бендом презентують «Різдвяний концерт».
Зі слів директора і диригента «Дударика» Дмитра Кацала, на гостей чекає чимало прем’єр. Капела продовжує давню європейську традицію пишних сімейних шоу в часі Різдва. Цього разу артисти підготували маловідомі давні колядки та їхнє новітнє прочитання, а також щедрівки.
«Неймовірний симбіоз різдвяної та новорічної музики ще й у модерній «оправі» – все це у нашому різдвяному концерті, – акцентують «Дударик» і «Курбаси». – У нас будуть гості-колядники, а на завершення ви почуєте окремі твори із «золотої скарбниці Різдва». Тож поспішайте придбати квитки заздалегідь, щоби мати найкращі місця!»
Квитки можна придбати на: soldout.ua та kasa.in.ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8068 / 1.54MB / SQL:{query_count}