Концерт задля порятунку людини

Львів’ян закликають долучитися до благодійної події «Світло Різдва», яку проводять для збору коштів на лікування Діани Радик

Уже 16 січня о 19.00 у Львівській національній філармонії відбудеться великий різдвяний симфонічний благодійний концерт «Світло Різдва», метою якого є збір коштів для лікування онкохворої молодої жінки. 
Діані Радик видалили пухлину (карциному яйника класу high grade), але жінка бореться з обширним метастазуванням. Тож львівські музиканти дуже хочуть допомогти її родині зібрати кошти на дороге лікування.
Цього вечора для вас співатимуть і гратимуть: Соломія Чубай, гурт ShockolaD та Юлія Швед, Electric Avenue, гурт Band.it та оркестр INSO-LVIV.

«Різдво – час див. Час, коли всі збираються великою дружньою родиною, і все навколо наповнюється теплом та підтримкою, любов’ю та добром. Ми кличемо вас, друзі, 16 січня до спільного різдвяного вечора, до спільної коляди, різдвяної музики, світових та українських пісень і колядок! Цей вечір буде вечором добрих справ, – кажуть організатори й артисти. – У нашого друга Tom Lugoloobi важко хвора дружина, мама його маленького сина Діна Радик, яка має онкозахворювання. На Різдво завжди стаються ДИВА! Запрошуємо вас разом із нами зробити маленьке різдвяне диво».
Картка для допомоги: 5168745019168548, Діна Радик. 
Посилання на квитки: soldout.ua/booking/744-christmas-light?lang=ua.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9526 / 1.53MB / SQL:{query_count}