«Зимова «Країна мрій» кличе у гості

Етнофестиваль запрошує на різдвяні забави у Львові до Ennio Event Square

Уже 18, 19, 24, 25, 26 грудня та 2, 7 – 9 січня у Ennio Event Square (вул. Джерельна, 22) відбудеться етнофестиваль «Зимова «Країна мрій».
Гостей чекають першого дня о 15.00 на згаданій локації. Святкова ялинка уже майже вбрана. В «Резиденції Святого Миколая» дозбирують останні подарунки, та й різдвяну шопку уже час ставити. Чого тільки не буде на цьому етнофестивалі: вертепи, мистецькі майстерні та майстер-класи, ярмарок, майданчик для дітей, традиційні танці, смачна етнічна їжа та гарячі напої і обов’язково багато музики.
«Нарешті «Країна  мрій» відбудеться в місті, де затишні вулички дихають духом правдивого різдвяного свята з колядою, вертепами та музиками. Цей фестиваль і Львів – ідеальне поєднання, – кажуть організатори. – Беріть зі собою гарний настрій та близьких людей, а неймовірні емоції, особливу атмосферу та незабутні враження ми вам гарантуємо!»
На головній сцені свята перед вами виступатимуть: «Воплі Відоплясова», Альона-Альона, Калуш, Аліна Паш, Dakh Daughters, Joryj Kloc, «Хорея Козацька», «Гайдамаки», «Бурдон», Юрій Йосифович та «Нова Автентика», Гордій Старух, «Майстерня ЧГС», «Пиріг Батіг», Lemko Bluegrass Band та Олег Скрипка з «НАОНІ Оркестра».
Відеозапрошення на фестиваль дивіться тут.
Тож не баріться з придбанням квитків на найкращі місця за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8381 / 1.53MB / SQL:{query_count}