«Нічна» покаже, як бути собою

T.HUTSULS представили колоритне відео, зняте високо у горах

Менше місяця минуло від прем’єри танцювального синглу «Нічна» від нового проєкту в сучасній українській музиці під назвою T.HUTSULS. І ось команда з Коломиї представляє свій дебютний кліп. Створене у горах і про гори прем’єрне відео на кілька хвилин переносить глядачів у ті куточки українських Карпат, куди рідко ступає нога туриста. 
Кліп «Нічна» – це історія про відчуття свободи і потребу бути собою. За сюжетом, молода дівчина знаходить у собі сили сказати «ні!» усім умовностям та бар’єрам – і віднайти себе справжню. 
«Моя героїня – ототожнення гуцулки. Вільної, свободолюбивої, незалежної. Вона відчуває своє далеке коріння і водночас існує в сьогоденні. Її серце та душа належать горам і гуцульським традиціям», – розповідає вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал.
Над відео працювала креативна команда Hutsul Art Production: режисерка Аріна Цимбал, оператор Сергій Угрин. Зйомки тривали три дні, найекстремальніший з яких припав на мандрівку в гори. Там, на висоті близько 1,5 тисячі метрів над рівнем моря, за Буковецьким перевалом у Верховинському районі на Івано-Франківщині Гуцулам вдалося відзняти «найсмачніші» кадри «Нічної».
Переглянути колоритну прем’єру від T.HUTSULS можна тут.
Музика T.HUTSULS – це мікс сучасного саунду з унікальними звуками гуцульських народних інструментів: цимбалів, дримби, трембіти, дуди, сопілки… Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І завжди – true, правдиво! «Правдиві гуцули» через музику розкривають етнокод. T.HUTSULS – ще один проект у рамках масштабної культурологічної ініціативи під назвою Hutsul Planet, яка базується в Коломиї на Прикарпатті та прагне відродити, зберегти і примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9218 / 1.53MB / SQL:{query_count}