Яскраві «Репризи» Василя Боднарчука

У артгалереї «Зелена канапа» відкрили виставку класика львівської школи мистецтва кераміки

Днями в артгалереї «Зелена канапа» класик львівської школи мистецтва кераміки Василь Боднарчук представив свою нову виставку «Репризи». До експозиції ввійшло понад двадцять різнопланових робіт, які будуть доступні для огляду до 12 грудня.
Цей художник здійснив свою першу персональну виставку в 1998 році. І хоч професійна діяльність Василя Боднарчука має набагато довшу історію, все ж саме 20-25 років тому він знайшов близьку для себе форму висловлювання у цій техніці, а саме керамічний пласт. Тоді митець створив велику серію пластів з малюнками жіночої натури в ахроматичній природній гамі.
У 2017 році автор організував персональну виставку «Силуети Львова» (також у артгалереї «Зелена канапа»). З того часу Василь Боднарчук захопився ще й живописом. І тепер природним чином вирішив поєднати ці два улюблені напрямки творчості, створюючи керамічні пласти з багатющими кольоровими емалями – живописом на кераміці. Це сталося й завдяки новим можливостям, зокрема появі розкішних кольорових емалей, які були недоступні у 90-их роках минулого століття в Україні. Саме так з’явилася нова серія творів, яка, власне, й представлена на згаданій виставці.
У музичній формі реприза – це останній із основних розділів, який є видозміненим повтором першого розділу. На виставці Василя Боднарчука «Репризи» – це давні монохромні пласти, оновлені живописними вкрапленнями абстрактного, сміливо привнесеного кольору емалями.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8502 / 1.55MB / SQL:{query_count}