Ще одна «Пригода Святого Миколая»

Капела «Дударик» знову запрошує вас у Центр Довженка та Львівську національну філармонію на святковий мюзикл

У суботу і неділю, 18 і 19 грудня, Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» представить мюзикл «Пригода Святого Миколая». Цього року його покажуть чотири рази: 18 грудня – у Центрі Довженка (16.00 і 18.00), а 19 грудня – у Львівській національній філармонії (16.00 і 18.00).
«Пригода Святого Миколая» за популярністю – це топ-мюзикл для дитячої аудиторії в різдвяно-новорічний час. Із року в рік у Львові капела дає від чотирьох до шести вистав, які публіка приймає з незмінним успіхом, – каже керівник капели Дмитро Кацал. – Рецепт успіху постановки простий: вона об’єднує казковий сюжет, чудових акторів, неперевершену музику, реальні емоції та драйв від першої до останньої хвилини дійства. Глядач опиняється у вирі баталії за подарунки Святого Миколая. Цей настрій підсилюється декораціями і світлом. Так постає справді чудове казково-музично-драйвове дійство, де глядач також стає дійовою особою і може обрати сторону, за яку змагатиметься». 
І якщо ви ще не бачили вистави, то зорієнтуватись, чого саме від неї варто чекати, дасть змогу відео youtube.com/watch?v=zmHHYoiskF0
Музика для постановки створена на основі безсмертних хітів усіх часів: James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton «Tears In Heaven».
Дмитро Кацал вважає, що «Пригода Святого Миколая», як і знамениті світові мюзикли, зокрема «Король Лев» і «Фантом Опери», стала must have для дітей на свята. А батьки і дорослі, які супроводжують маленьких глядачів, зможуть «покайфувати» від улюбленої музики і щасливих дітей. 
Відповідно до карантинних вимог, кількість місць, які можуть зайняти глядачі, обмежена, тому поспішіть придбати квитки заздалегідь! Вони вже доступні на порталі kasa.in.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8624 / 1.53MB / SQL:{query_count}