Зима до Львова приходить… із джазом

Інститут стратегії культури та ГО «Вірменська 35» запрошують на XХІ Jazz Bez

Із 3 по 5 грудня у Львові та ще п’яти містах України і Польщі пройде XХІ Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики Jazz Bez. Це один із найдавніших і наймасштабніший за територією поширення джазових фестивалів Європи!
«Музична розкіш повноліття» – під таким гаслом ми продовжуємо історію щорічного культурно-мистецького дійства. Jazz Bez – це символ переможної сили музики і людей культури, – кажуть організатори проєкту. – Цього року ми знову вибрали для проведення відкриту локацію Ennio Event Square, де музиканти і глядачі комфортно розташуються на безпечній, але зручній для концертів відстані».
Серед запрошених зірок – музиканти зі США, Швейцарії, Болівії і, звісно, польські та українські артисти. Львів запропонує своїм гостям два потужні концертні дні, а також окремий день для навчання і близького знайомства з джазовою музикою для школярів та студентів. А все тому, що Jazz Bez завжди пам’ятає про своє покликання і місійність!
Але повернімося до програми: 2 грудня, у четвер, гостей чекають в Інституті стратегії культури на відкритій лекції «Джаз – музика вільних». Її традиційно готують для школярів міста, аби познайомити їх із еволюцією розвитку музики загалом та людського пошуку свободи зокрема. Музичний супровід цієї лекції здійснить піаніст Том Луголообі.
У п’ятницю, 3 грудня, організатори Jazz Bez запрошують до Ennio Event Squаre (вул. Джерельна, 22), де о 19.00 на сцену вийде професор Краківської музичної академії Пйотр Вєжол, який разом із Марціном-Домініком Калеткою, Давідом Ходеком і Мацьом Мухою презентує нову програму Wabend. О 20.30 цього ж дня аплодуватимемо легендарній американській вокалістці Інгрід Артур, яка спільно з українськими та польськими музикантами готує спеціальну програму, до якої ввійдуть хіти соул- госпел- та фанк-музики у джазових аранжуваннях.
А 3 і 4 грудня у Львівській національній музичній академії о 12.00 відбудеться конференція «Час на джаз». До неї долучаться українські та італійські викладачі, композитори і музиканти. До слова, саме іноземні гості проведуть майстер-клас для студентів закладу на тему «Особливості актуальної італійської джазової школи». 
Також 4 грудня в Ennio Event Square о 19.00 ви зможете насолодитися творчістю італійського квартету Антоніо Флінти. А з 20.30 гостей вечора унікальними джазовими імпровізаціями здивує екоджазовий швейцарсько-болівійський проєкт «Пайкуна».
5 грудня о 19.00 в LV Cafe jazz club всіх поціновувачів джазових експериментів чекають на підсумковому концерті учнів Львівської школи джазу під керівництвом Ігоря Гнидина. Варто зауважити, що саме на цій локації щовечора впродовж фестивалю музиканти збиратимуться, щоби «поДжемувати».
До речі, XХІ Jazz Bez не відбувся би без надійної підтримки партнерів і вірних друзів, а саме Львівської міської ради, Генерального консульства Республіки Польща у Львові та Польського інституту у Києві.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8027 / 1.54MB / SQL:{query_count}